Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Україна серед лідерів з використання BTC, у мережі Біткоїна зростає обсяг транзакцій, Samsung хоче запустити біткоїн-біржу, власники BTC виводять активи з бірж, Техас вітає майнерів, Bitcoin Depot хоче стати публічною компанією, а принц Сербії та Югославії пропонує навчати школярів Біткоїну.

Україна посіла друге місце у світі з використання біткоїна та криптовалют

Україна стала другою країною у світі із загального використання біткоїна та криптовалют, згідно з даними Merchant Machine.

Нове дослідження показує, що США посідають перше місце у світі з використання біткоїна та криптовалют. Україна посідає друге місце. На третьому місці опинилася Велика Британія. У Топ-5 також потрапили Індія та Таїланд.

Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна перевищив $100 трлн

Сумарний обсяг транзакцій у мережі Біткоїна за весь час його існування подолав позначку $100 трлн, свідчать дані Glassnode.

За словами аналітика ARK Invest Девіда Пуелла, ці дані містять не лише обмін активами між двома людьми, а й транзакції між різними гаманцями, які належать одній людині. А реальний обсяг платежів становить приблизно $7,3 трлн.

Власники біткоїнів активно виводять кошти з бірж

На тлі банкрутств компаній Terra Luna, Three Arrows Capital та Celsius, власники біткоїнів з початку року активно виводять свої монети з біткоїн-бірж.

За даними Arcane Research, наразі на біржах депоновано 2,1 млн. BTC, але це число в 2022 році знижувалося протягом сімох місяців з восьми. Приплив активів спостерігався лише у травні.

Samsung хоче запустити біткоїн-біржу

Південнокорейська корпорація Samsung зацікавилася Біткоїн-індустрією. Її інвестиційний підрозділ розглядає можливість запуску власної біткоїн-біржі.

Samsung Securities готова відкрити біржу у першій половині 2023 року та зараз проводить відповідне дослідження.

Техас побачив зиск від майнінгу для енергетичної галузі

Майнінгові установки не потребують безперебійного постачання електрики, тому їхнє довгострокове розміщення на території Техасу може бути вигідним для енергетичної галузі, повідомляє Офіс фінансового контролера штату.

У відомстві вважають, що попри енерговитратність, видобуток біткоїна пропонує потенційно вигідний зв'язок між споживанням енергії та її виробництвом.

Оператор біткоїн-банкоматів вийде на фондовий ринок

Найбільший у Північній Америці оператор біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot планує отримати публічний статус із капіталізацією $885 млн через злиття зі SPAC GSR II Meteora Acquisition Corp.

Згідно з сервісом Coin ATM Radar, фірма є оператором 6915 пристроїв по всьому світу. У США компанія займає 19,7% ринку, керуючи 6714 банкоматами. Після виходу на фондовий ринок компанія розгляне варіанти поглинання конкурентів.

Принц Сербії та Югославії пропонує викладати у школах Біткоїн

Наслідний принц Сербії та Югославії Філіп Карагеоргович вважає, що нове покоління потрібно навчати Біткоїну в школах, причому по всьому світу.

Він підкреслив, що якщо діти знатимуть про Біткоїн та його переваги, це значно збільшить його прийняття та використання у майбутньому.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023