Кількість записів Ordinals перевищила мільйон

Кількість записів Ordinals перевищила мільйон

Поява нового стандарту BRC-20 додала імпульсу їхній популярності.

Загальна кількість записів Ordinals у блокчейні Біткоїна перевищила 1 млн. Про це свідчать дані сервісу Dune Analytics.

Кількість записів Ordinals перевищила мільйон
Кількість Ordinals (грудень 2022 - квітень 2023). Джерело: DuneAnalytics

За проведення транзакцій, які закріпили усі ці дані Ordinals у блокчейні, майнерам було виплачено понад 170 BTC у вигляді комісій.

Кількість записів Ordinals перевищила мільйон
Комісії майнерів за проведення транзакцій з Ordinals (грудень 2022 - квітень 2023). Джерело: DuneAnalytics

Ordinals – це цифрові записи, подібні до невзаємозамінних токенів, що переносять дані на блокчейн Біткоїна у вигляді тексту, зображень JPEG, PDF, відео- та аудіоформатів. Їх популярність почала зростати зокрема після запуску стандарту BRC-20.

Новий стандарт запропонував у своєму Twitter анонімний розробник Domo. За його думкою, BRC-20 буде аналогом стандарту ERC-20, але з більш обмеженим функціоналом.

Помилки у протоколі Ordinals

Нещодавно в протоколі Ordinals виникли помилки в коді, які завадили валідації понад 1200 записів. Це сталося через те, що функція індексатора протоколу враховувала лише ті записи, які були в першому вхідному запиті транзакції, надісланому до версії 0.5.1 протоколу включно.

Наразі спільнота розмірковує, як розв'язати цю проблему. Більшість пропонує додати пропущені записи пізніше, а не заднім числом.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Ordinals зацікавились великі бренди

Автовиробник Bugatti та компанія з виробництва предметів розкоші Asprey вирішили разом створити лімітовану колекцію яєць, які будуть вписані в блокчейн Біткоїна за допомогою протоколу Ordinals.

Згідно із заявою Bugatti, Asprey Bugatti Egg Collection стане «першою в історії колекцією двох люксових брендів, які використовують найсучаснішу техніку запису цифрового контенту на блокчейн Біткоїна, що гарантує, що витвори мистецтва зберігатимуться нескінченно довго».

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023