Кількість записів Ordinals перевищила мільйон

Кількість записів Ordinals перевищила мільйон

Поява нового стандарту BRC-20 додала імпульсу їхній популярності.

Загальна кількість записів Ordinals у блокчейні Біткоїна перевищила 1 млн. Про це свідчать дані сервісу Dune Analytics.

Кількість записів Ordinals перевищила мільйон
Кількість Ordinals (грудень 2022 - квітень 2023). Джерело: DuneAnalytics

За проведення транзакцій, які закріпили усі ці дані Ordinals у блокчейні, майнерам було виплачено понад 170 BTC у вигляді комісій.

Кількість записів Ordinals перевищила мільйон
Комісії майнерів за проведення транзакцій з Ordinals (грудень 2022 - квітень 2023). Джерело: DuneAnalytics

Ordinals – це цифрові записи, подібні до невзаємозамінних токенів, що переносять дані на блокчейн Біткоїна у вигляді тексту, зображень JPEG, PDF, відео- та аудіоформатів. Їх популярність почала зростати зокрема після запуску стандарту BRC-20.

Новий стандарт запропонував у своєму Twitter анонімний розробник Domo. За його думкою, BRC-20 буде аналогом стандарту ERC-20, але з більш обмеженим функціоналом.

Помилки у протоколі Ordinals

Нещодавно в протоколі Ordinals виникли помилки в коді, які завадили валідації понад 1200 записів. Це сталося через те, що функція індексатора протоколу враховувала лише ті записи, які були в першому вхідному запиті транзакції, надісланому до версії 0.5.1 протоколу включно.

Наразі спільнота розмірковує, як розв'язати цю проблему. Більшість пропонує додати пропущені записи пізніше, а не заднім числом.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Ordinals зацікавились великі бренди

Автовиробник Bugatti та компанія з виробництва предметів розкоші Asprey вирішили разом створити лімітовану колекцію яєць, які будуть вписані в блокчейн Біткоїна за допомогою протоколу Ordinals.

Згідно із заявою Bugatti, Asprey Bugatti Egg Collection стане «першою в історії колекцією двох люксових брендів, які використовують найсучаснішу техніку запису цифрового контенту на блокчейн Біткоїна, що гарантує, що витвори мистецтва зберігатимуться нескінченно довго».

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023