Кількість записів Ordinals зросла після запуску нового стандарту

Кількість записів Ordinals зросла після запуску нового стандарту

Немонетарне використання блокчейну Біткоїна стає дедалі активнішим.

Кількість записів Ordinals, що була додана у блокчейн Біткоїна, досягла 58 179, що є черговим історичним максимумом. Про це свідчать дані аналітичної компанії Dune Analytics.

Таким чином, попередній рекорд початку березня був перевершений на понад 83%. Експерти пов’язують черговий сплеск популярності записів Ordinals із запровадженням стандарту BRC-20, що розширює функціонал блокчейну.

Кількість записів Ordinals зросла після запуску нового стандарту
Динаміка кількості записів Ordinals. Джерело: Dune Analytics.

Запуск стандарту BRC-20, так само як і протоколу Ordinals, став можливим завдяки софтфорку Taproot, що був реалізований 2021 року. Окрім розвитку смарт-контрактів на блокчейні Біткоїна, також значно зросло його немонетарне використання.

Що таке BRC-20

У той час як Ordinals – це «цифрові артефакти», подібні до невзаємозамінних токенів, що переносять дані у вигляді тексту, зображень JPEG, PDF, відео- та аудіоформатів, стандарт BRC-20 використовує записи для розгортання токен-контрактів, а також їхнього видобутку і передачі.

Після запуску нового стандарту значно зросла частка записів у формі текстових файлів. Серед найпопулярніших токенів BRC-20 можна виділити Pepe, Ordi і Punk, ринкова капіталізація яких наразі становить $2,5 млн, $2,1 млн і $900 000 відповідно.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Захист записів Ordinals

Минулого тижня кастодіальний провайдер BitGo запропонував нове технічне рішення для більш ефективного захисту записів від випадкових чи несанкціонованих переказів. Відстеження записів стане можливим через інтеграцію з гарячим гаманцем BitGo.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024