У Lightning Network зараз понад 17 000 активних нод

У Lightning Network зараз понад 17 000 активних нод

Популярність протоколу другого рівня Біткоїна стало зростає.

Кількість активних нод у Lightning Network стабілізувалася й наразі складає 17 087 вузлів. Про це повідомляє LookIntoBitcoin.

Попри ведмежий ринок, динаміка кількості активних нод у мережі Lightning знову стала позитивною. Такий тренд свідчить про те, що BTC все активніше використовується для мікротранзакцій по всьому світу.

Динаміка активних нод у Lightning Network. Джерело: LookIntoBitcoin
Динаміка активних нод у Lightning Network. Джерело: LookIntoBitcoin

При цьому поточна кількість активних нод не є історичним максимумом. Так, у березні цього року вона перевищувала 20 600 вузлів. Проте після краху проєктів Terra LUNA відбулася значна корекція. Наразі динаміка нод у Lightning Network стала стабільнішою та загалом не постраждала від банкрутства FTX та пов’язаних із нею сервісів.

Оновлення Lightning Network

Минулого місяця розробники Lightning Network оновили протокол з метою усунення виявленої потенційної загрози. Ноди видавали помилку при використанні дуже великої кількості підписів у мультипідписі.

Після апдейту користувачі можуть вільно додавати будь-яку кількість підтверджень у межах теоретичного максимуму на цей час – 999.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Пропускна здатність Lightning Network

Загальна пропускна здатність Lightning Network два місяці тому перевищила 5000 BTC та продовжує зростати. Наразі цей показник пропорційний відносно кількості нод. Використання біткоїна для проведення мікротранзакцій сприяє зміцненню статусу BTC як глобального платіжного засобу.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023