У Lightning Network зараз понад 17 000 активних нод

У Lightning Network зараз понад 17 000 активних нод

Популярність протоколу другого рівня Біткоїна стало зростає.

Кількість активних нод у Lightning Network стабілізувалася й наразі складає 17 087 вузлів. Про це повідомляє LookIntoBitcoin.

Попри ведмежий ринок, динаміка кількості активних нод у мережі Lightning знову стала позитивною. Такий тренд свідчить про те, що BTC все активніше використовується для мікротранзакцій по всьому світу.

Динаміка активних нод у Lightning Network. Джерело: LookIntoBitcoin
Динаміка активних нод у Lightning Network. Джерело: LookIntoBitcoin

При цьому поточна кількість активних нод не є історичним максимумом. Так, у березні цього року вона перевищувала 20 600 вузлів. Проте після краху проєктів Terra LUNA відбулася значна корекція. Наразі динаміка нод у Lightning Network стала стабільнішою та загалом не постраждала від банкрутства FTX та пов’язаних із нею сервісів.

Оновлення Lightning Network

Минулого місяця розробники Lightning Network оновили протокол з метою усунення виявленої потенційної загрози. Ноди видавали помилку при використанні дуже великої кількості підписів у мультипідписі.

Після апдейту користувачі можуть вільно додавати будь-яку кількість підтверджень у межах теоретичного максимуму на цей час – 999.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Пропускна здатність Lightning Network

Загальна пропускна здатність Lightning Network два місяці тому перевищила 5000 BTC та продовжує зростати. Наразі цей показник пропорційний відносно кількості нод. Використання біткоїна для проведення мікротранзакцій сприяє зміцненню статусу BTC як глобального платіжного засобу.

Вийшла нова версія Bitcoin Core Вийшла нова версія Bitcoin Core Оновлення розширює функціонал та безпеку програмного забезпечення, а також покращує користувацький інтерфейс. Дмитро Харьков 06 грудня 2023
Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Нову пропозицію про оподаткування мають намір внести політики з правлячої коаліції. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023