Пропускна здатність Lightning Network досягла 5000 BTC

Пропускна здатність Lightning Network досягла 5000 BTC

Протокол другого рівня Lightning Network демонструє стрімке зростання попри ведмежий ринок.

Рішення другого рівня Lightning Network досягло пропускної здатності у 5000 BTC – нового історичного максимуму. Про це повідомляє аналітичний портал TxStats.

Потужність мережі Lightning Network почала стрімко зростати у 2021 році та значною мірою уможливила досягнення нових максимумів біткоїна у квітні, а згодом і у листопаді минулого року.

Пропускна здатність Lightning Network. Джерело: LookIntoBitcoin
Пропускна здатність Lightning Network. Джерело: LookIntoBitcoin

Через несприятливу макроекономічну ситуацію у світі й значний регуляторний тиск Федеральної резервної системи (ФРС) та інших центробанків зараз спостерігається новий ведмежий ринок. Проте Lightning Network продовжує стабільно зростати та досягати історичних максимумів як у біткоїн-вимірі, так і у фіатному еквіваленті ($99 млн).

Значення Lightning Network

Протокол другого рівня розв’язує проблему масштабованості блокчейна Біткоїна, не створюючи загрози для його децентралізації. Lightning Network особливо ефективно виконує свої функції у сфері мікроплатежів завдяки майже миттєвим транзакціям із комісією у декілька центів.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Загальна кількість активних нод Lightning Network на сьогодні досягла 17 839, що забезпечує досить високий рівень децентралізації. Щодня відкривається понад 400 нових каналів, а середня потужність одного каналу становить 0,057 BTC.

Інтерес до Біткоїна

Тенденція до зростання використання Lightning Network відбиває позитивну динаміку зацікавленості у Біткоїні серед користувачів соцмереж. Понад 26% від загальної кількості обговорень у соцмережах припадає на Біткоїн, що є позитивним сигналом для всієї індустрії.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023