Cash App інтегрує BTC та Lightning Network

Cash App інтегрує BTC та Lightning Network

Платіжний сервіс розширює свій функціонал завдяки біткоїну та його протоколу другого рівня.

Користувачі платіжного сервісу Cash App тепер можуть отримувати платежі у BTC через Lightning Network. Про відповідне оновлення розповів голова департаменту з розробки продуктів Cash App Майкл Ріані.

Задля використання нової опції з отримання платежу в BTC необхідно зробити декілька кроків:

1. Відкрити застосунок Cash App.

2. Обрати із меню «Гроші» – «Біткоїн».

3. Поділитися QR-кодом із платником.

Операції з BTC у Cash App. Джерело: Майкл Ріані
Операції з BTC у Cash App. Джерело: Майкл Ріані

Таким чином компанія та її розробники відреагували на значний попит своїх користувачів на розрахунки у біткоїнах. Нові платіжні опції дозволять насамперед розширити застосування BTC у мікротранзакціях між звичайними користувачами з різних країн.

Що таке Cash App

Cash App – це мобільний платіжний сервіс, що надає послуги в США та Великій Британії. Він розрахований на вдосконалення платежів між приватними клієнтами з цих країн. Сервісом користуються понад 70 млн людей. Він генерує сукупний прибуток у розмірі $1,8 млрд.

Cash App також активно використовує пірингові платежі для прискорення взаємодії між клієнтами. Перші операції з купівлі BTC стали доступними ще у 2018 році. Але розширений функціонал з інтеграцією Lightning Network запроваджено лише цього тижня. Cash App надає послуги виключно у фіатних валютах та BTC, не використовуючи інші цифрові активи.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Приклад Mastercard

Інший глобальний платіжний сервіс Mastercard також нещодавно оголосив про реалізацію нової програми для банків щодо операцій з біткоїнами. Зокрема Mastercard стане посередником між платформою Paxos та комерційними банками з різних країн. Інтеграція біткоїна у традиційні фінансові сервіси відбувається максимальними темпами завдяки попиту на швидкі та захищені транзакції.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023