Mastercard допоможе банкам приймати біткоїни

Mastercard допоможе банкам приймати біткоїни

Компанія стане посередником між платформою Paxos та фінустановами.

Міжнародна платіжна система Mastercard у 2023 році запустить нову програму роботи з банками, яка спростить для них операції з біткоїнами. Про це повідомляє CNBC.

Зокрема, Mastercard стане посередником між торговою платформою Paxos та банками. Вона стежитиме за безпекою та дотриманням нормативних вимог.

«Є багато клієнтів, які зацікавлені у криптографії. Але для більшої впевненості вони хочуть, щоб такі послуги пропонували фінустанови», – пояснює директор із цифрових технологій Mastercard Йорн Ламберт.

Він уточнив, що Mastercard буде лише посередником і залишить банкам їхні основні функції: контроль за регулюванням, перевірки транзакцій та особи клієнта, а також перешкоджання відмиванню грошей.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нову програму Mastercard буде запущено у першому кварталі 2023 року в межах неназваного регіону. В разі успіху послуга буде масштабована по всьому світу.

Який зараз обсяг біткоїн-транзакцій

Сумарний обсяг транзакцій у мережі Біткоїна за весь час його існування нещодавно подолав позначку у $100 трлн, підрахували в Glassnode. Однак ці дані охоплюють не лише обмін активами між двома людьми, а й транзакції між різними гаманцями, які належать одній людині. А реальний обсяг платежів становить приблизно $7,3 трлн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024