Mastercard допоможе банкам приймати біткоїни

Mastercard допоможе банкам приймати біткоїни

Компанія стане посередником між платформою Paxos та фінустановами.

Міжнародна платіжна система Mastercard у 2023 році запустить нову програму роботи з банками, яка спростить для них операції з біткоїнами. Про це повідомляє CNBC.

Зокрема, Mastercard стане посередником між торговою платформою Paxos та банками. Вона стежитиме за безпекою та дотриманням нормативних вимог.

«Є багато клієнтів, які зацікавлені у криптографії. Але для більшої впевненості вони хочуть, щоб такі послуги пропонували фінустанови», – пояснює директор із цифрових технологій Mastercard Йорн Ламберт.

Він уточнив, що Mastercard буде лише посередником і залишить банкам їхні основні функції: контроль за регулюванням, перевірки транзакцій та особи клієнта, а також перешкоджання відмиванню грошей.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нову програму Mastercard буде запущено у першому кварталі 2023 року в межах неназваного регіону. В разі успіху послуга буде масштабована по всьому світу.

Який зараз обсяг біткоїн-транзакцій

Сумарний обсяг транзакцій у мережі Біткоїна за весь час його існування нещодавно подолав позначку у $100 трлн, підрахували в Glassnode. Однак ці дані охоплюють не лише обмін активами між двома людьми, а й транзакції між різними гаманцями, які належать одній людині. А реальний обсяг платежів становить приблизно $7,3 трлн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Третій Bitcoin Meetup Kyiv, активне зростання курсу BTC, інтерес мільйонерів до біткоїна, зміна складності майнінгу, проблеми майнерів у Техасі, порятунок найстарішого національного парку Африки, продаж біткоїнів Marathon Digital, кредит для Core Scientific, Binance купує біржу та «біткоїн-збори» в Узбекистані. Євген Комчук 03 лютого 2023
Binance купила південнокорейську біржу Gopax Binance купила південнокорейську біржу Gopax Завдяки цьому придбанню Binance зможе повернутися на ринок Південної Кореї. Євген Комчук 03 лютого 2023
Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Великий майнер фіксує прибуток на виході з ведмежого ринку. Дмитро Харьков 03 лютого 2023