Mastercard допоможе банкам приймати біткоїни

Mastercard допоможе банкам приймати біткоїни

Компанія стане посередником між платформою Paxos та фінустановами.

Міжнародна платіжна система Mastercard у 2023 році запустить нову програму роботи з банками, яка спростить для них операції з біткоїнами. Про це повідомляє CNBC.

Зокрема, Mastercard стане посередником між торговою платформою Paxos та банками. Вона стежитиме за безпекою та дотриманням нормативних вимог.

«Є багато клієнтів, які зацікавлені у криптографії. Але для більшої впевненості вони хочуть, щоб такі послуги пропонували фінустанови», – пояснює директор із цифрових технологій Mastercard Йорн Ламберт.

Він уточнив, що Mastercard буде лише посередником і залишить банкам їхні основні функції: контроль за регулюванням, перевірки транзакцій та особи клієнта, а також перешкоджання відмиванню грошей.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нову програму Mastercard буде запущено у першому кварталі 2023 року в межах неназваного регіону. В разі успіху послуга буде масштабована по всьому світу.

Який зараз обсяг біткоїн-транзакцій

Сумарний обсяг транзакцій у мережі Біткоїна за весь час його існування нещодавно подолав позначку у $100 трлн, підрахували в Glassnode. Однак ці дані охоплюють не лише обмін активами між двома людьми, а й транзакції між різними гаманцями, які належать одній людині. А реальний обсяг платежів становить приблизно $7,3 трлн.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023