Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція

Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція

Попри проблеми біржі Binance, ринкова вартість BTC залишається стабільною.

З 24 по 31 березня курс біткоїна не зазнав значних змін та зараз коливається в районі $27 800, свідчать дані CoinGecko.

На цьому тижні курс біткоїна падав у ціні до $26 700. Це сталося після оприлюднення інформації про регуляторні проблеми Binance. Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) звинуватила біржу та її гендиректора Чанпена Чжао у порушенні правил торгівлі деривативами.

Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція
Курс BTC//USD за останні сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте вже 29 березня курс BTC почав відновлюватися, адже учасники ринку переконані, що повторення сценарію краху FTX не відбудеться. Протягом останніх днів курс коливається у вузькому діапазоні.

Рівні підтримки й опору

Головний рівень цінової підтримки курсу BTC сформувався в районі $24 000-25 000, що є вагомим рубежем, зважаючи на цінову динаміку біткоїна у серпні минулого та лютому цього року. Отже, бики досить вдало захищають цей ціновий рівень, попереджаючи значну корекцію навіть на фоні негативних новин.

У той самий час головний рівень опору сформувався в районі $29 000-30 000 у травні минулого року після краху проєктів Terra: монети LUNA та стейблкоїна UST. Тому біткоїну необхідна додаткова підтримка китів та інституціоналів для перевищення $30 000.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка за місяць

За підсумками березня курс біткоїна зріс на понад 20%, що набагато вище за показники акцій майнінгових компаній, що додали близько 8%. Від початку року BTC стрімко зростав у січні та березні, й лише у лютому курс залишався відносно стабільним.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023