Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція

Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція

Попри проблеми біржі Binance, ринкова вартість BTC залишається стабільною.

З 24 по 31 березня курс біткоїна не зазнав значних змін та зараз коливається в районі $27 800, свідчать дані CoinGecko.

На цьому тижні курс біткоїна падав у ціні до $26 700. Це сталося після оприлюднення інформації про регуляторні проблеми Binance. Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) звинуватила біржу та її гендиректора Чанпена Чжао у порушенні правил торгівлі деривативами.

Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція
Курс BTC//USD за останні сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте вже 29 березня курс BTC почав відновлюватися, адже учасники ринку переконані, що повторення сценарію краху FTX не відбудеться. Протягом останніх днів курс коливається у вузькому діапазоні.

Рівні підтримки й опору

Головний рівень цінової підтримки курсу BTC сформувався в районі $24 000-25 000, що є вагомим рубежем, зважаючи на цінову динаміку біткоїна у серпні минулого та лютому цього року. Отже, бики досить вдало захищають цей ціновий рівень, попереджаючи значну корекцію навіть на фоні негативних новин.

У той самий час головний рівень опору сформувався в районі $29 000-30 000 у травні минулого року після краху проєктів Terra: монети LUNA та стейблкоїна UST. Тому біткоїну необхідна додаткова підтримка китів та інституціоналів для перевищення $30 000.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка за місяць

За підсумками березня курс біткоїна зріс на понад 20%, що набагато вище за показники акцій майнінгових компаній, що додали близько 8%. Від початку року BTC стрімко зростав у січні та березні, й лише у лютому курс залишався відносно стабільним.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024