Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція

Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція

Попри проблеми біржі Binance, ринкова вартість BTC залишається стабільною.

З 24 по 31 березня курс біткоїна не зазнав значних змін та зараз коливається в районі $27 800, свідчать дані CoinGecko.

На цьому тижні курс біткоїна падав у ціні до $26 700. Це сталося після оприлюднення інформації про регуляторні проблеми Binance. Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) звинуватила біржу та її гендиректора Чанпена Чжао у порушенні правил торгівлі деривативами.

Курс біткоїна за тиждень: бокова корекція
Курс BTC//USD за останні сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте вже 29 березня курс BTC почав відновлюватися, адже учасники ринку переконані, що повторення сценарію краху FTX не відбудеться. Протягом останніх днів курс коливається у вузькому діапазоні.

Рівні підтримки й опору

Головний рівень цінової підтримки курсу BTC сформувався в районі $24 000-25 000, що є вагомим рубежем, зважаючи на цінову динаміку біткоїна у серпні минулого та лютому цього року. Отже, бики досить вдало захищають цей ціновий рівень, попереджаючи значну корекцію навіть на фоні негативних новин.

У той самий час головний рівень опору сформувався в районі $29 000-30 000 у травні минулого року після краху проєктів Terra: монети LUNA та стейблкоїна UST. Тому біткоїну необхідна додаткова підтримка китів та інституціоналів для перевищення $30 000.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка за місяць

За підсумками березня курс біткоїна зріс на понад 20%, що набагато вище за показники акцій майнінгових компаній, що додали близько 8%. Від початку року BTC стрімко зростав у січні та березні, й лише у лютому курс залишався відносно стабільним.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024