Bitdeer майнитиме на території колишнього алюмінієвого заводу

Bitdeer майнитиме на території колишнього алюмінієвого заводу

Новий договір надасть можливість компанії збільшити потужності до 570 МВт.

Майнінгова компанія Bitdeer уклала 30-річну угоду про оренду ділянки з портовим управлінням округу Монро в індустріальному парку Ганнібал в Кларингтоні (штат Огайо). Про це пише Cointelegraph.

На цій ділянці раніше розташовувався алюмінієвий завод, і вона має необхідну енергетичну інфраструктуру для розміщення майнінгових пристроїв Bitdeer. Нова угода дасть змогу компанії забезпечити до 570 МВт додаткової потужності.

Планується що перші дата-центри потужністю 266 МВт будуть введені в експлуатацію в третьому кварталі 2025 року, а решта 304 МВт стануть доступними після перевірки з боку комунальних служб.

Інвестиційна привабливість Bitdeer

Згідно з даними аналітика Марка Палмера, Bitdeer в середньому витрачає на електроенергію $0,04 за кВт/годину, що є одним з найнижчих показників у майнінговій галузі.

Компанія Benchmark, також вважає Bitdeer однією з найперспективніших майнінгових компаній. До того ж майнер масштабував свій бізнес у галузь штучного інтелекту.

В травні емітент стейблкоінів Tether оголосив про інвестиції в Bitdeer в розмірі $150 млн, придбавши понад 18 млн акцій. Компанія також має варант на купівлю ще 5 млн акцій.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Яка загальна ситуація в галузі

У червні загальна капіталізація найбільших 30 публічних майнінгових компаній перевищила позначку в $21 млрд. Сім компаній з 30 подолали поріг у $1 млрд.

До «мільярдерів» також наближаються компанії TeraWulf та Bitdeer. Остання нещодавно оголосила про придбання розробника майнінгового обладнання Desiweminer за $140 млн.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024