Iris Energy отримала $2,3 млн кредитів за призупинення майнінгу

Iris Energy отримала $2,3 млн кредитів за призупинення майнінгу

Компанії довелося призупинити видобуток біткоїнів через аномальну спеку в Техасі.

Майнінгова компанія Iris Energy отримала у серпні $2,3 млн у вигляді кредитів за електроенергію, яку вдалося заощадити шляхом припинення видобутку біткоїнів на майданчику Childress в американському штаті Техас. Про це повідомляється у звіті компанії, опублікованому на її офіційному сайті.

Так, минулого місяця компанія змогла видобути 410 біткоїнів, отримавши дохід у розмірі $11,4 млн. На електроенергію було витрачено $6,6 млн, які завдяки кредитам скоротилися до $4,3 млн. У результаті прибуток становив $7,1 млн.

Близько 97% електроенергії, що використовується для майнінгу, надходить безпосередньо з відновлюваних джерел, а 3% – за рахунок кредитів на відновлювані джерела енергії.

Кредити на електроенергію було отримано у межах програми штату Техас. Зокрема, майнерам надаються кредити на електроенергію для зниження споживання у періоди перевантаження енергосистеми, спричиненого аномально високими температурами.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг у Техасі під час спеки

Низка майнінгових компаній, які поставили свої дата-центри в Техасі, змушені були призупинити видобуток BTC у серпні через аномальну спеку в штаті. Так, компанія Riot Platforms скоротила видобуток біткоїнів у серпні, але отримала понад $31 млн у вигляді кредитів на електроенергію.

Компанії Marathon Digital також довелося призупинити майнінг. У серпні 2023 року вона видобула 1072 BTC, що на 9% менше, ніж у червні.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023