Riot Platforms скоротила видобуток BTC через аномальну спеку в США

Riot Platforms скоротила видобуток BTC через аномальну спеку в США

Компанія скоротила видобуток біткоїнів на 11%, але отримала понад $31 млн кредитів за скорочення споживання електроенергії.

Майнінгова компанія Riot Platforms скоротила видобуток біткоїнів у серпні, але отримала понад $31 млн у вигляді кредитів на електроенергію. Це еквівалентно приблизно 1136 BTC, повідомляється на офіційному сайті компанії.

За оцінками, Riot отримала $24,2 млн у вигляді кредитів за скорочення споживання електроенергії за контрактом з техаським мережевим оператором Electric Reliability Council of Texas (ERCOT) та $7,4 млн у межах програми ERCOT з реагування на підвищений попит у зв'язку з аномальною спекою у штаті Техас. За словами директора компанії Джейсона Леса, кредити, отримані компанією за серпень, перевищують показники кредитів за весь 2022 рік.

Riot Platforms скоротила видобуток BTC через аномальну спеку в США
Звітність компанії Riot Platforms за серпень. Джерело: офіційний сайт Riot Platforms.

Відповідно до звітності, поданої Riot 6 вересня, енергетична стратегія компанії ґрунтується на трьох механізмах, і всі вони залежать від довгострокового контракту з ERCOT.

Компанія отримала платежі від енергокомпанії ERCOT за невикористану електроенергію, яку через екстремальні погодні умови спрямували на потреби штату.

Минулого місяця компанія видобула 333 BTC, що на 19% менше, ніж у липні, та на 11% менше, ніж за аналогічний період 2022 року. Торішнього серпня у Техасі встановилася надто жахлива погода, коли температура протягом кількох днів поспіль перевищувала рекордні показники.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Звітність Marathon Digital

Внаслідок аномальної спеки в Техасі постраждав і майнінг компанії Marathon Digital. У серпні 2023 року вона видобула 1072 BTC, що на 9% менше, ніж у червні.

Між іншим минулого місяця компанії вдалося наростити хешрейт за рахунок заміни майнерів Bitmain Antminer S19j Pro на більш продуктивні моделі S19 XP.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023