Riot Platforms скоротила видобуток BTC через аномальну спеку в США

Riot Platforms скоротила видобуток BTC через аномальну спеку в США

Компанія скоротила видобуток біткоїнів на 11%, але отримала понад $31 млн кредитів за скорочення споживання електроенергії.

Майнінгова компанія Riot Platforms скоротила видобуток біткоїнів у серпні, але отримала понад $31 млн у вигляді кредитів на електроенергію. Це еквівалентно приблизно 1136 BTC, повідомляється на офіційному сайті компанії.

За оцінками, Riot отримала $24,2 млн у вигляді кредитів за скорочення споживання електроенергії за контрактом з техаським мережевим оператором Electric Reliability Council of Texas (ERCOT) та $7,4 млн у межах програми ERCOT з реагування на підвищений попит у зв'язку з аномальною спекою у штаті Техас. За словами директора компанії Джейсона Леса, кредити, отримані компанією за серпень, перевищують показники кредитів за весь 2022 рік.

Riot Platforms скоротила видобуток BTC через аномальну спеку в США
Звітність компанії Riot Platforms за серпень. Джерело: офіційний сайт Riot Platforms.

Відповідно до звітності, поданої Riot 6 вересня, енергетична стратегія компанії ґрунтується на трьох механізмах, і всі вони залежать від довгострокового контракту з ERCOT.

Компанія отримала платежі від енергокомпанії ERCOT за невикористану електроенергію, яку через екстремальні погодні умови спрямували на потреби штату.

Минулого місяця компанія видобула 333 BTC, що на 19% менше, ніж у липні, та на 11% менше, ніж за аналогічний період 2022 року. Торішнього серпня у Техасі встановилася надто жахлива погода, коли температура протягом кількох днів поспіль перевищувала рекордні показники.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Звітність Marathon Digital

Внаслідок аномальної спеки в Техасі постраждав і майнінг компанії Marathon Digital. У серпні 2023 року вона видобула 1072 BTC, що на 9% менше, ніж у червні.

Між іншим минулого місяця компанії вдалося наростити хешрейт за рахунок заміни майнерів Bitmain Antminer S19j Pro на більш продуктивні моделі S19 XP.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024