Спека змусила Marathon Digital скоротити видобуток BTC

Спека змусила Marathon Digital скоротити видобуток BTC

У серпні компанія намайнила 1072 монети, що на 9% менше, ніж у липні.

Американська майнінгова компанія Marathon Digital Holdings у серпні 2023 року видобула 1072 BTC, що в п'ять разів більше за аналогічний період у 2022 році, але на 9% менше попереднього місяця. Відповідну звітність компанія подала 5 вересня.

У серпні її операційний хешрейт у США збільшився на 2% порівняно з попереднім місяцем і становив 19,1 Eh/s, а швидкість хешування зросла на 1% порівняно з попереднім місяцем і становила 23,1 Eh/s. Зростання відбулося шляхом заміни майнерів Bitmain Antminer S19j Pro на більш продуктивні моделі S19 XP.

Marathon також завершує оформлення документів щодо нового майнінгового комплексу в Гарден-Сіті (штат Техас), а нещодавно запущене підприємство в Абу-Дабі у серпні видобуло 50 BTC.

Щодо відносного зниження видобутку BTC, то генеральний директор Marathon Фред Тіль пов'язує його з кліматичними умовами.

«Зниження видобутку біткоїнів порівняно з липнем було значною мірою пов'язане зі збільшенням кількості відключень у Техасі через рекордно високі температури», – заявив він.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Спека в Техасі та майнінгові компанії

Майнінговий гігант Riot Platforms у червні допоміг стабілізувати енергомережу в Техасі, коли на регіон почав потерпати від сильної спеки.

У дні пікового попиту компанія скоротила своє енергоспоживання на понад 90%. Таким чином, на шкоду власним доходам від майнінгу біткоїнів вона надала свої енергоресурси техаському керуючому енергомережами ERCOT.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024