Спека змусила Marathon Digital скоротити видобуток BTC

Спека змусила Marathon Digital скоротити видобуток BTC

У серпні компанія намайнила 1072 монети, що на 9% менше, ніж у липні.

Американська майнінгова компанія Marathon Digital Holdings у серпні 2023 року видобула 1072 BTC, що в п'ять разів більше за аналогічний період у 2022 році, але на 9% менше попереднього місяця. Відповідну звітність компанія подала 5 вересня.

У серпні її операційний хешрейт у США збільшився на 2% порівняно з попереднім місяцем і становив 19,1 Eh/s, а швидкість хешування зросла на 1% порівняно з попереднім місяцем і становила 23,1 Eh/s. Зростання відбулося шляхом заміни майнерів Bitmain Antminer S19j Pro на більш продуктивні моделі S19 XP.

Marathon також завершує оформлення документів щодо нового майнінгового комплексу в Гарден-Сіті (штат Техас), а нещодавно запущене підприємство в Абу-Дабі у серпні видобуло 50 BTC.

Щодо відносного зниження видобутку BTC, то генеральний директор Marathon Фред Тіль пов'язує його з кліматичними умовами.

«Зниження видобутку біткоїнів порівняно з липнем було значною мірою пов'язане зі збільшенням кількості відключень у Техасі через рекордно високі температури», – заявив він.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Спека в Техасі та майнінгові компанії

Майнінговий гігант Riot Platforms у червні допоміг стабілізувати енергомережу в Техасі, коли на регіон почав потерпати від сильної спеки.

У дні пікового попиту компанія скоротила своє енергоспоживання на понад 90%. Таким чином, на шкоду власним доходам від майнінгу біткоїнів вона надала свої енергоресурси техаському керуючому енергомережами ERCOT.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023