Meten Holding витратила майже $1 млн на нові «асіки»

Meten Holding витратила майже $1 млн на нові «асіки»

Майнінгова компанія сплатила за угоду акціями, а нові пристрої мають під'єднати вже до кінця липня.

Публічна майнінгова компанія Meten Holding закупила 200 ASIC-майнерів моделі Antminer S19j Pro на суму $880 000. Про це повідомляє Cision PR Newswire.

Компанія оплатила угоду акціями METX, а пристрої мають доставити та під'єднати до дата-центрів компанії до 31 липня 2023 року. Сьогодні Meten Holding володіє 1754 майнерами, і завдяки новим пристроям хешрейт компанії перевищить 208 PH/s. У фірмі зазначили, що розширюватимуть свій бізнес, оскільки майнінг дозволить «забезпечити фінансову стабільність і довгострокове зростання».

«Завдяки нещодавнім покупкам і нашому плану подальшого збільшення кількості (ASIC-майнерів), ми прагнемо продовжувати покращувати наше фінансове становище, а також максимізувати цінність для наших акціонерів», – наголосив виконавчий директор Meten Holding Group Алан Пен.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відомо про майнерів Antminer S19j Pro

У 2022 році модель ASIC Antminer S19j Pro вперше стала збитковою, а монети, що видобуваються, не покривали вартість електроенергії при тому рівні цін. Проте ситуація, мабуть, змінилася з того часу, оскільки багато майнінгових компаній продовжують їх закуповувати.

Зокрема, це зробила CleanSpark Inc. 21 червня компанія оголосила про свої плани щодо купівлі двох біткоїн-ферм «під ключ» у Далтоні (США). Тут розмістять понад 6000 Antminer S19 XPs та S19J Pro+.

Інша майнінгова компанія Iris Energy також придбала 44 000 нових Antminer S19j Pro.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024