Meten Holding витратила майже $1 млн на нові «асіки»

Meten Holding витратила майже $1 млн на нові «асіки»

Майнінгова компанія сплатила за угоду акціями, а нові пристрої мають під'єднати вже до кінця липня.

Публічна майнінгова компанія Meten Holding закупила 200 ASIC-майнерів моделі Antminer S19j Pro на суму $880 000. Про це повідомляє Cision PR Newswire.

Компанія оплатила угоду акціями METX, а пристрої мають доставити та під'єднати до дата-центрів компанії до 31 липня 2023 року. Сьогодні Meten Holding володіє 1754 майнерами, і завдяки новим пристроям хешрейт компанії перевищить 208 PH/s. У фірмі зазначили, що розширюватимуть свій бізнес, оскільки майнінг дозволить «забезпечити фінансову стабільність і довгострокове зростання».

«Завдяки нещодавнім покупкам і нашому плану подальшого збільшення кількості (ASIC-майнерів), ми прагнемо продовжувати покращувати наше фінансове становище, а також максимізувати цінність для наших акціонерів», – наголосив виконавчий директор Meten Holding Group Алан Пен.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відомо про майнерів Antminer S19j Pro

У 2022 році модель ASIC Antminer S19j Pro вперше стала збитковою, а монети, що видобуваються, не покривали вартість електроенергії при тому рівні цін. Проте ситуація, мабуть, змінилася з того часу, оскільки багато майнінгових компаній продовжують їх закуповувати.

Зокрема, це зробила CleanSpark Inc. 21 червня компанія оголосила про свої плани щодо купівлі двох біткоїн-ферм «під ключ» у Далтоні (США). Тут розмістять понад 6000 Antminer S19 XPs та S19J Pro+.

Інша майнінгова компанія Iris Energy також придбала 44 000 нових Antminer S19j Pro.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023