Iris Energy планує збільшити хешрейт майже вдвічі

Iris Energy планує збільшити хешрейт майже вдвічі

У компанії розраховують, що на початку 2024 року її хешрейт буде на рівні 9,1 EH/s.

Майнінгова компанія Iris Energy планує збільшити хешрейт свого обладнання з 5,6 EH/s до 9,1 EH/s. Це може статися вже на початку 2024 року, повідомляється на офіційному сайті.

Зростання хешрейту має відбутися завдяки завершенню будівництва першої черги дата-центру потужністю 100 МВт, розташованого в Техасі.

У майбутньому потужність дата-центру може зрости ще на 100 МВт, що дозволить збільшити хешрейт компанії до 13,6 EH/s. Водночас компанія зосереджена на закупівлі потрібної кількості ASIC-майнерів.

Що таке Iris Energy

Iris Energy – це публічна майнінгова компанія, що працює повністю на відновлюваних джерелах електроенергії. Її дата-центри розташовані в канадській провінції Британська Колумбія та в американському штаті Техас.

2022 рік був складним для Iris Energy. Через банкрутство біржі FTX і ситуацію, що склалася на ринку, компанія була змушена активно продавати видобуті біткоїни.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як змінилася ситуація у 2023 році

2023 рік розпочався з позитивних новин для Iris Energy. На тлі зростання курсу біткоїна компанія оголосила про купівлю 44 000 нових ASIC-майнерів, завдяки чому хешрейт її обладнання збільшився з 2 EH/s до 5,5 EH/s.

Керівництво Iris Energy назвало цю подію «важливою віхою для компанії», особливо з урахуванням кризи на ринку.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024