Iris Energy планує збільшити хешрейт майже вдвічі

Iris Energy планує збільшити хешрейт майже вдвічі

У компанії розраховують, що на початку 2024 року її хешрейт буде на рівні 9,1 EH/s.

Майнінгова компанія Iris Energy планує збільшити хешрейт свого обладнання з 5,6 EH/s до 9,1 EH/s. Це може статися вже на початку 2024 року, повідомляється на офіційному сайті.

Зростання хешрейту має відбутися завдяки завершенню будівництва першої черги дата-центру потужністю 100 МВт, розташованого в Техасі.

У майбутньому потужність дата-центру може зрости ще на 100 МВт, що дозволить збільшити хешрейт компанії до 13,6 EH/s. Водночас компанія зосереджена на закупівлі потрібної кількості ASIC-майнерів.

Що таке Iris Energy

Iris Energy – це публічна майнінгова компанія, що працює повністю на відновлюваних джерелах електроенергії. Її дата-центри розташовані в канадській провінції Британська Колумбія та в американському штаті Техас.

2022 рік був складним для Iris Energy. Через банкрутство біржі FTX і ситуацію, що склалася на ринку, компанія була змушена активно продавати видобуті біткоїни.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як змінилася ситуація у 2023 році

2023 рік розпочався з позитивних новин для Iris Energy. На тлі зростання курсу біткоїна компанія оголосила про купівлю 44 000 нових ASIC-майнерів, завдяки чому хешрейт її обладнання збільшився з 2 EH/s до 5,5 EH/s.

Керівництво Iris Energy назвало цю подію «важливою віхою для компанії», особливо з урахуванням кризи на ринку.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023