Iris Energy майже втричі збільшить свій хешрейт

Iris Energy майже втричі збільшить свій хешрейт

Компанія придбала 44 000 нових майнерів Bitmain Antminer S19j Pro.

Майнінгова компанія Iris Energy придбала 44 000 нових ASIC-майнерів, завдяки чому хешрейт її обладнання збільшиться з 2 EH/s до 5,5 EH/s. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

У рамках розширення бізнесу компанія вирішила придбати 44 000 майнерів Bitmain Antminer S19j Pro. Максимальний хешрейт такого пристрою сягає 100 Тх/с.

За словами генерального директора Iris Energy Деніела Робертса, купівля обладнання «стала важливою віхою для компанії», особливо з огляду на кризу на ринку.

Дата-центри Iris Energy розташовані в канадській провінції Британська Колумбія та в американському штаті Техас. Для придбання додаткового обладнання компанія використала боргові зобов'язання з боку Bitmain на суму $67 млн.

Яким був 2022 рік для майнерів

Публічні майнінгові компанії продали у 2022 році майже всі видобуті біткоїни – 40 300 з 40 700 BTC. Йдеться про десять великих майнерів, серед яких Core Scientific, Argo, Marathon, Iris Energy, Bitfarms та Riot.

А продавши весь запас біткоїнів, вони негативно вплинули на ціну BTC. Найбільше запаси майнерів скоротилися у другій половині листопада, оскільки галузь значно постраждала після дефолту біржі FTX.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Злиття та поглинання на ринку

Майнінгові компанії Hut 8 та US Bitcoin домовилися про злиття та створення нової структури під назвою Hut 8 Corp.

Сумарний хешрейт нової компанії досягне 5,6 EH/s з доступом до потужності 825 МВт на шести об'єктах. Однак угоду ще мають схвалити регулятори, суд та акціонери. Ймовірно, це станеться у другому кварталі 2023 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024