Iris Energy майже втричі збільшить свій хешрейт

Iris Energy майже втричі збільшить свій хешрейт

Компанія придбала 44 000 нових майнерів Bitmain Antminer S19j Pro.

Майнінгова компанія Iris Energy придбала 44 000 нових ASIC-майнерів, завдяки чому хешрейт її обладнання збільшиться з 2 EH/s до 5,5 EH/s. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

У рамках розширення бізнесу компанія вирішила придбати 44 000 майнерів Bitmain Antminer S19j Pro. Максимальний хешрейт такого пристрою сягає 100 Тх/с.

За словами генерального директора Iris Energy Деніела Робертса, купівля обладнання «стала важливою віхою для компанії», особливо з огляду на кризу на ринку.

Дата-центри Iris Energy розташовані в канадській провінції Британська Колумбія та в американському штаті Техас. Для придбання додаткового обладнання компанія використала боргові зобов'язання з боку Bitmain на суму $67 млн.

Яким був 2022 рік для майнерів

Публічні майнінгові компанії продали у 2022 році майже всі видобуті біткоїни – 40 300 з 40 700 BTC. Йдеться про десять великих майнерів, серед яких Core Scientific, Argo, Marathon, Iris Energy, Bitfarms та Riot.

А продавши весь запас біткоїнів, вони негативно вплинули на ціну BTC. Найбільше запаси майнерів скоротилися у другій половині листопада, оскільки галузь значно постраждала після дефолту біржі FTX.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Злиття та поглинання на ринку

Майнінгові компанії Hut 8 та US Bitcoin домовилися про злиття та створення нової структури під назвою Hut 8 Corp.

Сумарний хешрейт нової компанії досягне 5,6 EH/s з доступом до потужності 825 МВт на шести об'єктах. Однак угоду ще мають схвалити регулятори, суд та акціонери. Ймовірно, це станеться у другому кварталі 2023 року.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024