Майнери Hut 8 та US Bitcoin вирішили об'єднатися

Майнери Hut 8 та US Bitcoin вирішили об'єднатися

Нова компанія отримає назву Hut 8 Corp та базуватиметься у США.

Майнінгові компанії Hut 8 та US Bitcoin домовилися про злиття та створення нової структури під назвою Hut 8 Corp. Про це повідомляється на офіційному сайті Hut 8.

Сумарний хешрейт нової компанії досягне 5,6 EH/s з доступом до потужності 825 МВт на шести об'єктах. Однак угоду ще мають схвалити регулятори, суд та акціонери. Ймовірно, це станеться у другому кварталі 2023 року.

Тим часом US Bitcoin отримає від Hut 8 проміжне фінансування у розмірі $6–6,5 млн. На ці цілі використовують накопичені резерви в біткоїні.

Чим відома Hut 8

Hut 8 – велика майнінгова компанія, що торгується на Nasdaq та Торонтській фондовій біржі. Весною 2021 року вона приєдналася до найбільшого майнінгового пулу Foundry USA.

Майнери Hut 8 та US Bitcoin вирішили об'єднатися
Частка майнінгових пулів у загальному хешрейті Біткоїна. Джерело: explorer.btc.com.

Hut 8 займається майнінгом біткоїна з 2011 року. За даними Bitcoin Treasuries, на балансі компанії зберігається 8388 BTC.

Майнери Hut 8 та US Bitcoin вирішили об'єднатися
Найбільші публічні власники біткоїна. Джерело: Bitcoin Treasuries.
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання вартості акцій публічних майнерів

Минулого місяця акції багатьох публічних майнінгових компаній зросли в ціні. Наприклад, Bitfarms показала +155%; Marathon Digital – +146%; Hut8 – +116%.

Інвестори позитивно відреагували на зростання ринкової вартості BTC. Адже більшість майнерів зможуть вийти на рівень беззбитковості, розширити виробничі потужності та наростити хешрейт.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024