Майнери Hut 8 та US Bitcoin вирішили об'єднатися

Майнери Hut 8 та US Bitcoin вирішили об'єднатися

Нова компанія отримає назву Hut 8 Corp та базуватиметься у США.

Майнінгові компанії Hut 8 та US Bitcoin домовилися про злиття та створення нової структури під назвою Hut 8 Corp. Про це повідомляється на офіційному сайті Hut 8.

Сумарний хешрейт нової компанії досягне 5,6 EH/s з доступом до потужності 825 МВт на шести об'єктах. Однак угоду ще мають схвалити регулятори, суд та акціонери. Ймовірно, це станеться у другому кварталі 2023 року.

Тим часом US Bitcoin отримає від Hut 8 проміжне фінансування у розмірі $6–6,5 млн. На ці цілі використовують накопичені резерви в біткоїні.

Чим відома Hut 8

Hut 8 – велика майнінгова компанія, що торгується на Nasdaq та Торонтській фондовій біржі. Весною 2021 року вона приєдналася до найбільшого майнінгового пулу Foundry USA.

Майнери Hut 8 та US Bitcoin вирішили об'єднатися
Частка майнінгових пулів у загальному хешрейті Біткоїна. Джерело: explorer.btc.com.

Hut 8 займається майнінгом біткоїна з 2011 року. За даними Bitcoin Treasuries, на балансі компанії зберігається 8388 BTC.

Майнери Hut 8 та US Bitcoin вирішили об'єднатися
Найбільші публічні власники біткоїна. Джерело: Bitcoin Treasuries.
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання вартості акцій публічних майнерів

Минулого місяця акції багатьох публічних майнінгових компаній зросли в ціні. Наприклад, Bitfarms показала +155%; Marathon Digital – +146%; Hut8 – +116%.

Інвестори позитивно відреагували на зростання ринкової вартості BTC. Адже більшість майнерів зможуть вийти на рівень беззбитковості, розширити виробничі потужності та наростити хешрейт.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023