Публічні майнери продали майже всі видобуті за рік біткоїни

Публічні майнери продали майже всі видобуті за рік біткоїни

У 2022 році десять найбільших публічних майнінгових компаній продали 40 300 BTC.

Публічні майнінгові компанії продали у 2022 році майже всі видобуті біткоїни – 40 300 з 40 700 BTC. Про це повідомив у Twitter аналітик дослідницької компанії Messari.

За його словами, йдеться про десять великих майнерів, серед яких Core Scientific, Argo, Marathon, Iris Energy, Bitfarms та Riot.

Публічні майнери продали майже всі видобуті за рік біткоїни

Ці компанії за рік видобули 40 700 BTC і продали 40 300 BTC. А продавши весь запас біткоїнів, вони негативно вплинули на ціну BTC, вважає аналітик.

Найбільше запаси майнерів скоротилися у другій половині листопада, оскільки галузь значно постраждала після дефолту біржі FTX.

Зниження заробітку майнерів

Наразі майнери отримують лише 1,8% сукупного доходу від комісій порівняно з понад 3,5% у середині листопада.

Зміна структури доходів майнерів відбувається з двох основних причин. Перша – це консолідація ринкового курсу BTC з можливістю розвороту негативного тренду останніх місяців. Отже, винагорода за видобуток блоку в фіатному вимірі не зменшується.

Друга – це зниження активності користувачів блокчейну на цій фазі ведмежого ринку. Менша кількість транзакцій автоматично призводить до менших комісій у мережі. Отже, доходи від комісій знижуються як в абсолютному, так і у відносному вимірах.

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023