Майнери стали менше заробляти на комісіях

Майнери стали менше заробляти на комісіях

Частка доходу майнерів від комісій впала вдвічі порівняно з листопадом.

Наразі майнери отримують лише 1,8% сукупного доходу від комісій порівняно з понад 3,5% у середині листопада. Про це повідомляє аналітичний сервіс Glassnode.

Зміна структури доходів майнерів відбувається з двох основних причин. Перша – це консолідація ринкового курсу BTC з можливістю розвороту негативного тренду останніх місяців. Отже, винагорода за видобуток блоку в фіатному вимірі не зменшується.

Відсоток доходів майнерів від комісій. Джерело: Glassnode.
Відсоток доходів майнерів від комісій. Джерело: Glassnode.

Друга – це зниження активності користувачів блокчейну на цій фазі ведмежого ринку. Менша кількість транзакцій автоматично призводить до менших комісій у мережі. Отже, доходи від комісій знижуються як в абсолютному, так і у відносному вимірах.

Доходи майнерів

Зміна структури надходжень коштів не зашкодила майнерам. Навпаки, їхні доходи трохи зросли протягом останнього місяця. Наразі майнери отримують $15,9 млн на день, що приблизно на $1 млн більше за показники минулого місяця.

Стабілізація курсу BTC у районі $17 000 сприяє нормалізації грошових надходжень майнерам. За умови, що вони використовують новітнє обладнання та дешеву електроенергію, вони мають змогу отримувати невеликий прибуток.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Частина майнінгових компаній була змушена покинути галузь під тиском зростання витрат та незначних доходів. Складність майнінгу зменшилася відразу на 7,3% протягом останнього перерахунку, що є найбільшим падінням з часів заборони майнінгу в Китаї у середині 2021 року.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023