Майнери стали менше заробляти на комісіях

Майнери стали менше заробляти на комісіях

Частка доходу майнерів від комісій впала вдвічі порівняно з листопадом.

Наразі майнери отримують лише 1,8% сукупного доходу від комісій порівняно з понад 3,5% у середині листопада. Про це повідомляє аналітичний сервіс Glassnode.

Зміна структури доходів майнерів відбувається з двох основних причин. Перша – це консолідація ринкового курсу BTC з можливістю розвороту негативного тренду останніх місяців. Отже, винагорода за видобуток блоку в фіатному вимірі не зменшується.

Відсоток доходів майнерів від комісій. Джерело: Glassnode.
Відсоток доходів майнерів від комісій. Джерело: Glassnode.

Друга – це зниження активності користувачів блокчейну на цій фазі ведмежого ринку. Менша кількість транзакцій автоматично призводить до менших комісій у мережі. Отже, доходи від комісій знижуються як в абсолютному, так і у відносному вимірах.

Доходи майнерів

Зміна структури надходжень коштів не зашкодила майнерам. Навпаки, їхні доходи трохи зросли протягом останнього місяця. Наразі майнери отримують $15,9 млн на день, що приблизно на $1 млн більше за показники минулого місяця.

Стабілізація курсу BTC у районі $17 000 сприяє нормалізації грошових надходжень майнерам. За умови, що вони використовують новітнє обладнання та дешеву електроенергію, вони мають змогу отримувати невеликий прибуток.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Частина майнінгових компаній була змушена покинути галузь під тиском зростання витрат та незначних доходів. Складність майнінгу зменшилася відразу на 7,3% протягом останнього перерахунку, що є найбільшим падінням з часів заборони майнінгу в Китаї у середині 2021 року.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023