CleanSpark планує купити дві біткоїн-ферми за $9 млн

CleanSpark планує купити дві біткоїн-ферми за $9 млн

Завдяки новим дата-центрам хешрейт компанії зросте майже на 1 EH/s.

Майнінгова компанія CleanSpark Inc 21 червня оголосила про свої плани щодо купівлі двох біткоїн-ферм «під ключ» у Далтоні (штат Джорджія) за $9,3 млн. Про це повідомляється на сторінці компанії у Twitter.

«Очікується, що об'єкти додадуть майже 1 EH/s до нашого хешрейту незабаром після того, як угоду буде закрито наприкінці цього тижня. Це придбання гарантує, що ми матимемо більш ніж достатньо інфраструктури для досягнення мети в 16 EH/s на кінець року», – йдеться у повідомленні CleanSpark.

Ця покупка дозволить розмістити понад 6000 найновітніших та найбільш енергоефективних пристроїв для видобутку біткоїна, зокрема, Antminer S19 XPs та S19J Pro+, які були замовлені та повністю оплачені на початку року.

CFO CleanSpark Гері Веккьяреллі уточнив, що всі покупки були оплачені з наявних у резервах компанії коштів. «І ми очікуємо, що вони майже відразу почнуть приносити дохід», – сказав Веккьяреллі.

Що потрібно знати про CleanSpark

CleanSpark – енергетична компанія, заснована в США у штаті Невада у 1987 році під назвою Stratean, а нинішня назва з'явилася лише у 2016 році. Спочатку вона спеціалізувалася на розробках у галузі відновлюваної енергетики для приватних клієнтів і пропонувала комерційним організаціям рішення в галузі мікромереж. Наприкінці 2020 року керівництво ухвалило рішення про розширення діяльності, і CleanSpark взяла курс на промисловий майнінг біткоїна.

У другому кварталі фінансового 2023 року вдвічі збільшила кількість видобутих біткоїнів порівняно з аналогічним періодом минулого року. При цьому її дохід збільшився лише на 14%, до $42,5 млн. Значною мірою це пов'язано з низькими котируваннями першої криптовалюти у звітний період.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Останні придбання CleanSpark

На початку червня стало відомо, що CleanSpark уклала контракт на купівлю 12 500 пристроїв Bitmain Antminer S19 XP на суму $40,5 млн.

Перші 6000 пристроїв буде поставлено вже цього місяця, а решту 6500 майнерів – у серпні. Зараз компанія володіє 67 700 майнерів.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023