Один майнер зміг самотужки добути блок Біткоїна

Один майнер зміг самотужки добути блок Біткоїна

Потужність обладнання, яку використовував майнер, дозволяє видобути блок у середньому раз на дев'ять років.

Один майнер самостійно здобув блок Біткоїна, отримавши еквівалентну нагороду $177 000. Про це написав адміністратор сервісу CKPool Кон Колівас на своїй сторінці в Twitter.

Це вже 247 блок, здобутий у межах CKPool за потужності обладнання в 750 TH. Враховуючи поточний рівень складності майнінгу, в середньому така потужність обладнання дозволяє видобути блок раз на дев’ять років. CKPool – це сервіс, що дозволяє майнерам добувати біткоїни поодинці.

За даними BTC.com, користувач отримав винагороду з урахуванням комісії у розмірі 6,49 BTC – за поточним курсом це $177 034.

Складність майнінгу

18 травня під час чергового перерахунку складності майнінгу Біткоїна показник зріс на 3,22%, до історичного максимуму 49,55 T.

Середній хешрейт мережі становив 367,3 EH/s, а видобуток нового блоку займає приблизно 9 хвилин 42 секунди.

Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Новинки від виробників

19 травня виробник майнінгового обладнання Canaan представив нову модель асіка для видобутку біткоїна – Avalon Made A1366I. Цей пристрій здатний генерувати хешрейт 165 TH/s, а його енергоефективність становить 30 J/TH.

У цей же день інший виробник, компанія MicroBT, представив три нових ASIC-майнери лінійки WhatsMiner. Їхні потужності від 150 до 320 TH/s за однакової ефективності 22 J/TH.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024