Один майнер зміг самотужки добути блок Біткоїна

Один майнер зміг самотужки добути блок Біткоїна

Потужність обладнання, яку використовував майнер, дозволяє видобути блок у середньому раз на дев'ять років.

Один майнер самостійно здобув блок Біткоїна, отримавши еквівалентну нагороду $177 000. Про це написав адміністратор сервісу CKPool Кон Колівас на своїй сторінці в Twitter.

Це вже 247 блок, здобутий у межах CKPool за потужності обладнання в 750 TH. Враховуючи поточний рівень складності майнінгу, в середньому така потужність обладнання дозволяє видобути блок раз на дев’ять років. CKPool – це сервіс, що дозволяє майнерам добувати біткоїни поодинці.

За даними BTC.com, користувач отримав винагороду з урахуванням комісії у розмірі 6,49 BTC – за поточним курсом це $177 034.

Складність майнінгу

18 травня під час чергового перерахунку складності майнінгу Біткоїна показник зріс на 3,22%, до історичного максимуму 49,55 T.

Середній хешрейт мережі становив 367,3 EH/s, а видобуток нового блоку займає приблизно 9 хвилин 42 секунди.

Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Новинки від виробників

19 травня виробник майнінгового обладнання Canaan представив нову модель асіка для видобутку біткоїна – Avalon Made A1366I. Цей пристрій здатний генерувати хешрейт 165 TH/s, а його енергоефективність становить 30 J/TH.

У цей же день інший виробник, компанія MicroBT, представив три нових ASIC-майнери лінійки WhatsMiner. Їхні потужності від 150 до 320 TH/s за однакової ефективності 22 J/TH.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023