Складність майнінгу досягла історичного максимуму

Складність майнінгу досягла історичного максимуму

18 травня відбувся черговий перерахунок складності майнінгу Біткоїна, показник зріс на 3,22%.

Після чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна збільшилася на 3,22%, до 49,55 T. Про це свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу досягла історичного максимуму
Динаміка складності майнінгу в мережі Біткоїна. Джерело: btc.com.

Так, середній хешрейт мережі сьогодні становить 367,30 EH/s, а видобуток нового блоку займає орієнтовно 9 хвилин 42 секунди.

Що таке хешрейт

Хешрейт є ключовим показником, що описує кількість операцій, які може виконати майнінгове обладнання протягом певного періоду часу. Що вищий хешрейт, то більше операцій можна виконати за секунду і, отже, то більше шансів має учасник мережі вирахувати наступний правильний хеш і додати новий блок у ланцюжок.

Варто зауважити, що хешрейт мережі Біткоїна впливає на її безпеку та стійкість до атак. Коли хешрейт високий, стає неймовірно складно для зловмисника організувати так звану «атаку 51%», що вимагало б контролю над більшістю майнінгової потужності мережі.

Хешрейт залежить від кількості активних майнерів та потужності їхнього обладнання. Таким чином, якщо майнери додають до мережі більш потужне обладнання або в мережу приходять нові майнери, загальний хешрейт збільшується. Але якщо майнінг стає менш прибутковим через падіння ціни біткоїна або зростання складності майнінгу, майнери можуть відключити своє обладнання, що призведе до зменшення загального хешрейту.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні дані

До сьогодні складність майнінгу Біткоїна становила 48,01 T. Хешрейт мережі у минулому перерахунку досяг 343,07 EH/s, а видобуток нового блоку займав у середньому 10 хвилин 10 секунд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023