Доходи біткоїн-майнерів зросли на третину

Доходи біткоїн-майнерів зросли на третину

Біткоїн-ралі та зниження цін на електроенергію призвели до збільшення хеш-ціни.

За останні 10 днів хеш-ціна у мережі Біткоїна збільшилась на 37%, завдяки чому відповідно зросли доходи майнерів. Про це свідчить Hashrate Index.

За даними сервісу, хеш-ціна за декаду збільшилися з $0,061 за 1 TH/s на день до $0,083. Хеш-цiна – це дохід майнерів, перерахований на витрачену обчислювальну потужність.

Доходи біткоїн-майнерів зросли на третину
Зростання хеш-ціни

Це відбулося на фоні зміни курсу біткоїна, який за цей час зріс з $26 000 до $28 000.

«Для нас це просто чистий прибуток. Коли ви дивитеся на підвищення ціни біткоїна, то це, по суті, приблизно $200 000 додаткового грошового потоку на добу, за умови, що видобуток становить за цей період близько 20 BTC, як у нас», – зазначив виконавчий голова CleanSpark Метью Шульц.

Інший фактор зростання хеш-ціни

Крім зростання ціни біткоїна, ще одним фактором стало цьогорічне зниження цін на електрику. На думку представника Core Scientific, ринок став ключовим фактором збільшення хеш-ціни, адже енергія – це основна стаття витрат будь-якого майнера.

Втім, аналітики стверджують, що поліпшення економічних умов майнінгу буде частково компенсовано зростанням складності видобутку в міру загострення конкуренції.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання складності майнінгу

Тим часом складність майнінгу регулярно зростає. Наприкінці лютого вона зросла відразу на 10%, склавши 43,05 т. Збільшення складності багато в чому було спровоковано зростанням вигоди видобутку біткоїнів і, як наслідок, кількістю нового обладнання, яке під'єднують до мережі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023