Bitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція Європи

Bitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція Європи

12 та 13 жовтня у столиці Нідерландів відбулася найочікуваніша серед європейських Біткоїн-ентузіастів подія – Bitcoin Amsterdam. Конференцію, яка зібрала провідних представників Біткоїн-індустрії з усього світу, організували Bitcoin Magazine та BTC Inc спільно з Amsterdam Decentralized.

Два дні повного занурення в екосистему Біткоїна

Насичена програма Bitcoin Amsterdam дозволила всім присутнім на деякий час забути про судовий процес щодо FTX, який зараз у самому розпалі.

Хедлайнерами конференції були експерт з кібербезпеки Едвард Сноуден, дружина засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа Стелла Ассанж, CEO Blockstream Адам Бек, колишній інвестор A16z Баладжі Шрінівасан та чимало інших всесвітньо відомих представників галузі.

Bitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція ЄвропиBitcoin Amsterdam 2023: як пройшла найбільша Біткоїн-конференція Європи

Особлива увага присутніх була прикута до виступу Едварда Сноудена. Колишній агент Агентства національної безпеки (АНБ) та Центрального розвідувального управління (ЦРУ) розповів про можливу небезпеку, яку для незалежності Біткоїна становить приплив капіталу від великих та інституційних інвесторів. Крім того, Сноуден переймається через відсутність у домінантного цифрового активу реальної анонімності та рекомендує розробникам зосередитися саме на вдосконаленні анонімізації Біткоїна відповідно до бачення Сатоші Накамото.

Важливу заяву щодо mass adoption Біткоїна зробив голова регіонального уряду Мадейри Мігел Албукерке. Він розповів, що в межах трансформації місцевої «туристичної» економіки на острові створять Біткоїн-хаб. Над реалізацією проєкту за повної підтримки уряду вже працюють представники асоціації FREE Madeira. Вони створюють профільний коворкінг, призначений не тільки для обговорення ідей, а ще й для проведення освітніх заходів.

Виступ легендарного криптографа, шифропанка та CEO Blockstream Адама Бека був присвячений поточному стану криптовалютного ландшафту та його перспективам. Баладжі Шрінівасан, який випустив книгу «Мережева держава», поділився власним досвідом у сфері криптовалют і думками щодо ролі середовища децентралізованих мереж у формуванні майбутнього.

Варто зазначити, що знаковим для всієї Біткоїн-індустрії стала присутність на Bitcoin Amsterdam Стелли Ассанж – австралійського адвоката, дружини активіста та борця з корупцією Джуліана Ассанжа. Її участь вкотре нагадала всьому світу про такі фундаментальні принципи Біткоїна, як підтримка свободи слова та опір цензурі.

На шляху до гіпербіткоїнізації

Біткоїн – один з ключових елементів фінансової системи майбутнього. Дедалі більше людей, зокрема, непричетних до криптоспільноти, переконуються в цьому. Проте mass adoption Біткоїна неможливий без підвищення рівня знань потенційних користувачів про головний цифровий актив, його можливості та перспективи.

Місія Bitcoin Amsterdam – зацікавити виступами провідних експертів галузі, захопливими дискусіями та нетворкінгом не лише Біткоїн-ентузіастів, а також людей, які досі не знайомі з Біткоїном або тільки починають цікавитися грошима майбутнього.

Саме тому двері Bitcoin Amsterdam були відчинені для всіх охочих. Ба більше, вхід на конференцію був вільним для студентів та дітей до 12 років.

Чому Венесуелі не варто забороняти майнінг Чому Венесуелі не варто забороняти майнінг Спроба побудувати соціалізм обернулася для Венесуели повним фіаско. Суттєво допомогти у розв’язанні економічних проблем міг би майнінг, однак замість стимулювання індустрії, місцева влада хоче заборонити видобуток біткоїнів. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Чи потрібні біткоїнерам ментори Чи потрібні біткоїнерам ментори Глобальний тренд на послуги менторів та коучів у різних сферах існує вже не перший рік. Але наскільки це явище доцільне для Біткоїн-спільноти? Дмитро Харьков 20 травня 2024
Як біткоїн впливає на заощадження та інвестиції Як біткоїн впливає на заощадження та інвестиції Через постійну інфляцію фіат позбавляє людей заощаджень й значно спотворює структуру інвестицій. Але Біткоїн дарує надію, що незабаром все повернеться до норми. Дмитро Харьков 17 травня 2024