Ексголова Alameda Research розповіла про шахрайство у FTX

Ексголова Alameda Research розповіла про шахрайство у FTX

Нативний токен платформи активно використовувався для отримання незабезпечених кредитів.

Керолайн Еллісон, колишній генеральний директор Alameda Research, 10 жовтня дала свідчення в суді про вчинення шахрайства за вказівкою засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда. Про це повідомляє CoinDesk.

Еллісон визнала, що маніпулювала балансами, щоб фінансовий стан Alameda Research виглядав менш ризикованим для інвесторів, і розповіла, що Alameda позичала кошти у FTX для власних інвестицій. Вона також розповіла, що кошти FTX використовувалися для позик інсайдерам і політичних пожертвувань.

Нативний токен біржі FTT використовувався як забезпечення для отримання кредитів від Genesis. Таким чином Alameda Research отримувала доступ до додаткових коштів, які не могли б бути отримані за умов об’єктивного висвітлення фінансового стану компанії.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке Alameda Research

Alameda Research була компанією, що спеціалізувалася на алгоритмічній торгівлі, маркет-мейкінгу та забезпеченні ліквідності на різних ринках цифрових активів. Вона була заснована у 2017 році Семом Бенкманом-Фрідом і Тарою Мак-Олей.

Вона була сестринською компанією криптовалютної біржі FTX. Alameda Research подала заяву про банкрутство в листопаді 2022 року разом з FTX. Незаконний перетік коштів між FTX та Alameda Research був однією з основних проблем краху обох компаній.

Банкрутство FTX

На момент припинення своєї діяльності у листопаді 2022 року FTX була третьою найбільшою біржею з торгівлі цифровими активами. Проте через нецільове використання коштів клієнтів та утримання недостатніх резервів компанія була змушена розпочати процедуру банкрутства.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024