Ексголова Alameda Research розповіла про шахрайство у FTX

Ексголова Alameda Research розповіла про шахрайство у FTX

Нативний токен платформи активно використовувався для отримання незабезпечених кредитів.

Керолайн Еллісон, колишній генеральний директор Alameda Research, 10 жовтня дала свідчення в суді про вчинення шахрайства за вказівкою засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда. Про це повідомляє CoinDesk.

Еллісон визнала, що маніпулювала балансами, щоб фінансовий стан Alameda Research виглядав менш ризикованим для інвесторів, і розповіла, що Alameda позичала кошти у FTX для власних інвестицій. Вона також розповіла, що кошти FTX використовувалися для позик інсайдерам і політичних пожертвувань.

Нативний токен біржі FTT використовувався як забезпечення для отримання кредитів від Genesis. Таким чином Alameda Research отримувала доступ до додаткових коштів, які не могли б бути отримані за умов об’єктивного висвітлення фінансового стану компанії.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке Alameda Research

Alameda Research була компанією, що спеціалізувалася на алгоритмічній торгівлі, маркет-мейкінгу та забезпеченні ліквідності на різних ринках цифрових активів. Вона була заснована у 2017 році Семом Бенкманом-Фрідом і Тарою Мак-Олей.

Вона була сестринською компанією криптовалютної біржі FTX. Alameda Research подала заяву про банкрутство в листопаді 2022 року разом з FTX. Незаконний перетік коштів між FTX та Alameda Research був однією з основних проблем краху обох компаній.

Банкрутство FTX

На момент припинення своєї діяльності у листопаді 2022 року FTX була третьою найбільшою біржею з торгівлі цифровими активами. Проте через нецільове використання коштів клієнтів та утримання недостатніх резервів компанія була змушена розпочати процедуру банкрутства.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023