На Мадейрі з'явиться Біткоїн-хаб

На Мадейрі з'явиться Біткоїн-хаб

Влада острова хоче, щоб регіон розвивався не лише завдяки туризму.

На Мадейрі буде створено бізнес-хаб для розвитку місцевих Біткоїн-інновацій. Про це під час конференції Bitcoin Amsterdam заявив президент португальського острова та автономного регіону Мадейри Мігел Албукерке.

З його слів, економіка Мадейри базується на туризмі, але влада регіону хоче це змінити.

«Мадейра – один із найпопулярніших світових туристичних напрямів у світі. У нас субтропічний клімат, й узимку багато європейців люблять відвідувати цей регіон. Але зараз ми хочемо змінити нашу економіку, звернувши більше уваги у бік технологічних компаній, хай-тек, штучного інтелекту та, звичайно ж, Біткоїна. Кожен, хто якимось чином пов'язаний із Біткоїном, – ласкаво просимо на Мадейру», – заявив Албукерке.

За його словами, «завдяки лояльній фіскальній системі» на Мадейрі вже працює багато технологічних компаній і поява Біткоїн-хаба виглядає цілком логічно.

«Ми на Мадейрі плануємо створити Біткоїн бізнес-хаб. Над цим проєктом працюють дуже розумні хлопці з асоціації FREE Madeira. Вони мають усі умови для роботи, а уряд навіть надав їм необхідні приміщення. Їхній проєкт відкритий для всіх, хто готовий співпрацювати. Це буде свого роду коворкінгом, де люди не лише ділитимуться ідеями, а й проводитимуть освітні заходи», – додав він.

Що таке «м'які гроші»?
Що таке «м'які гроші»?
М'які гроші – це тип грошей, на кшталт паперової валюти чи фіатних грошей, які л...
Bitcoin Magazine 21 серпня 2023

Чим відома Мадейра

Острів Мадейра розташований в Атлантичному океані, за 1000 км від узбережжя Португалії. Цей популярний туристичний напрям відомий своїми пейзажами, помірним кліматом та багатою культурною спадщиною.

Зростаюча індустрія туризму підтримує місцеву економіку, проте природні ресурси обмежені. Крім туризму, тут фіксується невеликий обсяг грошових переказів, які відправляють вихідці з Мадейри, розкидані по всьому світу, а також є невеликі обсяги торгівлі в портах.

У зимові місяці існують різні стратегії диверсифікації туризму, такі як екотуризм і залучення «цифрових кочівників» для дистанційної роботи.

Рік тому на конференції Bitcoin 2022 президент Мадейри Мігел Албукерке зробив заяву: «Я вірю в майбутнє і вірю в Біткоїн». З того часу регіон намагається створити умови для роботи Біткоїн-компаній.

Біткоїн-конференції на Мадейрі

Тренд на Біткоїн-конференції дійшов і до Португалії. З 1 по 3 березня 2024 року на Майдері відбудеться конференція під назвою Bitcoin Atlantis. На заході спікерами заявлено багато відомих біткоїнерів, серед яких співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор, гендиректор компанії Block Джек Дорсі та багато інших.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023