На Мадейрі пройде конференція Bitcoin Atlantis

На Мадейрі пройде конференція Bitcoin Atlantis

Захід відбудеться наступного року та триватиме три дні.

У Португалії на Мадейрі з 1 по 3 березня 2024 року відбудеться Біткоїн-конференція під назвою Bitcoin Atlantis. Про це повідомляється на офіційному сайті івенту.

«Біткоїн розширює можливості приватних осіб та підприємств у всьому світі, забезпечуючи їм фінансову свободу. Bitcoin Atlantis збере на триденній конференції на Мадейрі, в центрі Атлантики, найавторитетніших експертів у галузі Біткоїна», – повідомили організатори.

Зокрема, на заході спікерами заявлені: співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор, гендиректор компанії Block Джек Дорсі, голова компанії Strike Джек Маллерс, директор зі стратегії Human Rights Foundation Алекс Гладштейн, CEO компанії JANЗ Самсон Моу та інші.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще заходи будуть цікаві біткоїнерам

З 2 по 3 вересня відбудеться Біткоїн-конференція Baltic Honeybadger 2023 у столиці Латвії Ризі. Цього року очікується близько 100 спікерів та 1000 відвідувачів, повідомили організатори івенту.

З нагоди п'ятирічного ювілею конференції для гостей підготували низку інновацій. Теми обговорення торкатимуться не лише Біткоїна, а й Nostr, конфіденційності.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024