На Мадейрі пройде конференція Bitcoin Atlantis

На Мадейрі пройде конференція Bitcoin Atlantis

Захід відбудеться наступного року та триватиме три дні.

У Португалії на Мадейрі з 1 по 3 березня 2024 року відбудеться Біткоїн-конференція під назвою Bitcoin Atlantis. Про це повідомляється на офіційному сайті івенту.

«Біткоїн розширює можливості приватних осіб та підприємств у всьому світі, забезпечуючи їм фінансову свободу. Bitcoin Atlantis збере на триденній конференції на Мадейрі, в центрі Атлантики, найавторитетніших експертів у галузі Біткоїна», – повідомили організатори.

Зокрема, на заході спікерами заявлені: співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор, гендиректор компанії Block Джек Дорсі, голова компанії Strike Джек Маллерс, директор зі стратегії Human Rights Foundation Алекс Гладштейн, CEO компанії JANЗ Самсон Моу та інші.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще заходи будуть цікаві біткоїнерам

З 2 по 3 вересня відбудеться Біткоїн-конференція Baltic Honeybadger 2023 у столиці Латвії Ризі. Цього року очікується близько 100 спікерів та 1000 відвідувачів, повідомили організатори івенту.

З нагоди п'ятирічного ювілею конференції для гостей підготували низку інновацій. Теми обговорення торкатимуться не лише Біткоїна, а й Nostr, конфіденційності.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024