На Мадейрі пройде конференція Bitcoin Atlantis

На Мадейрі пройде конференція Bitcoin Atlantis

Захід відбудеться наступного року та триватиме три дні.

У Португалії на Мадейрі з 1 по 3 березня 2024 року відбудеться Біткоїн-конференція під назвою Bitcoin Atlantis. Про це повідомляється на офіційному сайті івенту.

«Біткоїн розширює можливості приватних осіб та підприємств у всьому світі, забезпечуючи їм фінансову свободу. Bitcoin Atlantis збере на триденній конференції на Мадейрі, в центрі Атлантики, найавторитетніших експертів у галузі Біткоїна», – повідомили організатори.

Зокрема, на заході спікерами заявлені: співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор, гендиректор компанії Block Джек Дорсі, голова компанії Strike Джек Маллерс, директор зі стратегії Human Rights Foundation Алекс Гладштейн, CEO компанії JANЗ Самсон Моу та інші.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще заходи будуть цікаві біткоїнерам

З 2 по 3 вересня відбудеться Біткоїн-конференція Baltic Honeybadger 2023 у столиці Латвії Ризі. Цього року очікується близько 100 спікерів та 1000 відвідувачів, повідомили організатори івенту.

З нагоди п'ятирічного ювілею конференції для гостей підготували низку інновацій. Теми обговорення торкатимуться не лише Біткоїна, а й Nostr, конфіденційності.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023