BlackRock обійшов MicroStrategy за запасом BTC

BlackRock обійшов MicroStrategy за запасом BTC

Фонд IBIT має 197 943 біткоїни, а компанія, заснована Майклом Сейлором, – 193 000 BTC.

Спотовий біржовий біткоїн-фонд BlackRock (IBIT) випередив компанію MicroStrategy за обсягом BTC-резервів. Відповідні дані надала компанія BitMEX Research.

Фонд IBIT має 197 943 біткоїни на суму понад $13,5 млрд станом на 8 березня. З того часу, як 10 січня Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила дев'ять нових ETF, відбулося майже 40 торгових сесій.

Згідно з повідомленнями у соціальних мережах, на позабіржових торговельних майданчиках закінчуються запаси BTC і вони звертаються до публічних бірж для виконання замовлень. Позабіржові майданчики зазвичай обслуговують великих трейдерів, як-от інституціональні інвестори. Інституціональний попит продовжує стимулювати зростання головного цифрового активу, і 8 березня його ціна вперше подолала позначку в $70 000.

Не будучи емітентом ETF, технологічна компанія MicroStrategy сформувала портфель із 193 000 BTC у межах своєї стратегії корпоративного казначейства. Компанія, що займається розробленням програмного забезпечення, застосовує стратегію позикових коштів, у межах якої борг використовується для фінансування операцій та інвестицій.

Стратегія, орієнтована на біткоїн, призвела до того, що акції MicroStrategy (MSTR) стали називатися leveraged Bitcoin ETF. На сьогоднішній день ця стратегія довела свою ефективність. За останні 12 місяців акції MSTR зросли на 642%, значно випередивши зростання біткоїна на 244% за той самий період.

BlackRock та MicroStrategy ще більше купуватимуть BTC

Компанія BlackRock має намір збільшити інвестиції в біткоїн-ETF, тепер уже для свого іншого нового фонду Global Allocation Fund (MALOX). При цьому MALOX – не єдиний фонд BlackRock, в якому компанія хоче розмістити біткоїн-ETF. 4 березня BlackRock подала аналогічну заявку для свого Strategic Income Opportunities Fund (BSIIX).

Своєю чергою, MicroStrategy 6 березня оголосила про розміщення облігацій на $700 млн із терміном погашення до 2030 року під 0,6% річних, щоб частину залучених коштів пустити на покупку BTC. За кілька днів до цього компанія збиралася розмістити облігації на $600 млн.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

«Золота лихоманка» BTC

На думку засновника MicroStrategy Майкла Сейлора, поява спотових біткоїн-фондів спровокувала десятирічну інституціональну «золоту лихоманку».

Він також вважає, що сьогодні спотові біткоїн-фонди слугують «каналом збуту» лише для 10–20% зацікавлених осіб, проте цей показник зросте до 100%, як тільки банки й інституціональні компанії почнуть спрощувати торгівлю біткоїнами.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024