MicroStrategy влазить у борги заради покупки BTC

MicroStrategy влазить у борги заради покупки BTC

Компанія розмістить облігації на $700 млн, які планує погасити до 2030 року.

Компанія MicroStrategy 6 березня оголосила про розміщення облігацій на $700 млн із терміном погашення до 2030 року під 0,6% річних. Частина залучених коштів згодом піде на купівлю біткоїнів, йдеться на офіційному сайті компанії.

Обсяг було збільшено на $100 млн порівняно з нещодавно оголошеною пропозицією (спочатку передбачалося розміщення на $600 млн). Очікується, що пропозицію буде закрито 8 березня 2024 року. MicroStrategy також надала первісним покупцям облігацій опціон на покупку протягом 13-денного періоду.

Облігації будуть незабезпеченими, пріоритетними зобов'язаннями MicroStrategy і матимуть процентну ставку 0,625% річних, що виплачується раз на пів року – 15 березня та 15 вересня кожного року, починаючи з 15 вересня 2024 року.

За оцінками MicroStrategy, чистий виторг від продажу облігацій становитиме приблизно $684,3 млн після вирахування знижок і комісій початкових покупців і передбачуваних витрат MicroStrategy на розміщення.

MicroStrategy має намір використовувати чистий виторг від продажу облігацій для придбання додаткових біткоїнів і на загальні корпоративні цілі.

Покупки BTC компанією MicroStrategy

Компанія регулярно з 2020 року залучає великі суми через продаж облігацій, які згодом йдуть на придбання біткоїнів. Востаннє MicroStrategy витратила $115 млн на покупку 3000 BTC. У середньому на придбання одного біткоїна компанія витрачає $51 813. На сьогоднішній день загальні запаси MicroStrategy становлять 193 000 BTC.

За словами засновника фірми Майкла Сейлора, MicroStrategy ніколи не продаватиме свої BTC. Він вважає, що капітал продовжуватиме перетікати з усіх класів активів у біткоїн, «а якщо так, то просто немає причин продавати переможця і купувати того, хто програв».

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

MicroStrategy та S&P 500

Завдяки зростанню акцій на тлі ралі біткоїна компанія MicroStrategy як найбільший корпоративний власник біткоїнів близька до того, щоб отримати право на включення до індексу S&P 500.

15 лютого MicroStrategy піднялася на 535-те місце в списку найбільших публічних компаній США після восьмиденного періоду торгів, під час якого ціна її акцій зросла на 46%.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024