MicroStrategy можуть включити до індексу S&P 500

MicroStrategy можуть включити до індексу S&P 500

Фірма Майкла Сейлора піднялася на 535-те місце у списку найбільших публічних компаній США.

Компанія MicroStrategy, найбільший корпоративний власник біткоїнів, близька до того, щоб отримати право на включення до індексу S&P 500. Про це повідомляє Cointelegraph.

15 лютого MicroStrategy піднялася на 535-те місце у списку найбільших публічних компаній США після восьмиденного періоду торгів, під час якого ціна її акцій зросла на 46%.

Щоб потрапити до індексу S&P 500, який відстежує 500 найбільших компаній, зареєстрованих на фондових біржах США, компанія має відповідати кільком критеріям, включаючи мінімальний ринковий капітал і позитивну суму прибутку за попередні чотири квартали, а також бути прибутковою в останньому кварталі.

Згідно з чинними правилами, ринкова вартість компаній-кандидатів має становити щонайменше $15,8 млрд. Тим часом капіталізація MicroStrategy на цей час становить $12,1 млрд. При цьому MicroStrategy продовжує демонструвати фінансове зростання.

За словами старшого менеджера з маркетингу продуктів компанії Unchained Джо Бернетта, якщо MicroStrategy отримає лістинг S&P 500, це може «спровокувати масштабний позитивний зворотний зв'язок» із включенням біткоїна майже в кожний портфель ETF.

Про компанію MicroStrategy

Останнім часом капіталізація MicroStrategy значною мірою зросла головним чином за рахунок зростання курсу біткоїна. З моменту свого першого виходу на ринок біткоїна у серпні 2020 року MicroStrategy послідовно збільшувала свої активи, розглядаючи біткоїн як ключовий компонент своєї стратегії.

Виконавчий голова ради директорів компанії Майкл Сейлор активно виступає на підтримку Біткоїна, посилаючись на його потенціал збереження купівельної спроможності з плином часу.

Те, що компанія продовжує накопичувати біткоїни, говорить про її впевненість у здатності біткоїна приносити більший прибуток порівняно з традиційними інвестиційними активами. Минулого тижня компанія, що займається бізнес-аналітикою, назвала себе першою у світі компанією з розроблення Біткоїна.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Скільки біткоїнів має MicroStrategy

У січні MicroStrategy придбала ще 850 BTC загальною вартістю $37,2 млн. Таким чином, загальні запаси біткоїнів компанії досягли 190 000 монет. Загальна їхня сума оцінюється у більше ніж $8 млрд.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024