MicroStrategy придбала ще 3000 BTC

MicroStrategy придбала ще 3000 BTC

Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів.

Компанія MicroStrategy поповнила свої біткоїн-резерви ще на 3000 BTC. Про це повідомив засновник компанії Майкл Сейлор у себе на сторінці у соціальній мережі X.

«MicroStrategy придбала додаткові 3000 BTC за $155 млн за середньою ціною $51 813 за монету», – зазначив Сейлор.

Він також повідомив, що наразі компанія зберігає 193 000 BTC, придбаних приблизно за $6,09 млрд за середньою ціною $31 544.

Про стратегію MicroStrategy

MicroStrategy, провідна компанія у сфері бізнес-аналітики та мобільного програмного забезпечення, прийняла революційний підхід до інвестування в біткоїн, який став ключовим елементом їхньої корпоративної фінансової стратегії. Під керівництвом Майкла Сейлора компанія почала акумулювати Біткоїн із серпня 2020 року, вбачаючи в ньому не лише захист від інфляції, а й актив зі значним потенціалом зростання.

Стратегія MicroStrategy щодо Біткоїна базується на переконанні в довгостроковому зростанні вартості Біткоїна як «цифрового золота», активу, який може слугувати децентралізованим сховищем цінності, що не піддається впливу державної фіскальної політики.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чи продаватиме MicroStrategy свої біткоїни

За словами Майкла Сейлора, MicroStrategy не збирається продавати свої BTC найближчим часом чи будь-коли взагалі. Він вважає, що капітал продовжуватиме перетікати з усіх класів активів у біткоїн, «а якщо так, то просто немає причин продавати переможця й купувати тих, хто програв».

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024