MicroStrategy не продаватиме свої біткоїни

MicroStrategy не продаватиме свої біткоїни

Майкл Сейлор вважає, що сьогодні BTC як актив може конкурувати із золотом, нерухомістю або індексом S&P.

Компанія MicroStrategy, один із найбільших публічних власників біткоїнів, не збирається продавати свої BTC найближчим часом або будь-коли взагалі. Про це заявив засновник фірми Майкл Сейлор, повідомляє Bloomberg.

«Спотові ETF відкрили ворота для інституціонального капіталу в екосистему Біткоїна. ETF сприяють цифровій трансформації капіталу, і щодня сотні мільйонів доларів капіталу перетікають із традиційної аналогової екосистеми у цифрову економіку», – заявив Сейлор.

За його словами, капіталізація біткоїна, яка на даний момент становить трохи більше трильйона доларів, конкурує з такими класами активів, як золото, нерухомість або навіть індекс S&P.

«Ми вважаємо, що капітал продовжуватиме перетікати із цих класів активів у біткоїн, тому що біткоїн технічно перевершує ці класи активів, а якщо так, то просто немає причин продавати переможця і купувати тих, хто програв», – сказав він.

Що потрібно знати про MicroStrategy

Компанія MicroStrategy вперше почала купувати біткоїн у серпні 2020 року і з того часу постійно поповнює свій портфель. У своєму звіті про доходи за четвертий квартал компанія провела ребрендинг, назвавши себе «компанією з розроблення біткоїнів» і подвоївши свою відданість головному цифровому активу.

Наприкінці січня MicroStrategy мала 190 000 біткоїнів, які вона купила в середньому за $31 224 за монету. Зараз біткоїн торгується на рівні близько $51 000 і вартість активів компанії становить близько $10 млрд.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Про біткоїни Майкла Сейлора

Нещодавно Майкл Сейлор поділився, що так само, як і його компанія, має намір активно нарощувати особисті запаси біткоїнів. Для цього бізнесмен збирається продати акції MicroStrategy, що належать йому, на $216 млн.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024