BlackRock активніше інвестуватиме у біткоїн-ETF

BlackRock активніше інвестуватиме у біткоїн-ETF

Компанія купуватиме акції для своїх фондів MALOX та BSIIX.

Компанія BlackRock, одна з найбільших управляючих активами у світі, збирається придбати спотові біткоїн-ETF для свого фонду Global Allocation Fund (MALOX). Про це йдеться у заяві, поданій до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Згідно з поданим документом, MALOX може купувати власні спотові біткоїн-ETF BlackRock, iShares Bitcoin Trust (IBIT), а також ETF інших емітентів. Фонд інвестуватиме лише у ті біржові біткоїн-продукти, які котируються та торгуються на національних біржах цінних паперів.

MALOX – не єдиний фонд BlackRock, в якому компанія хоче розмістити біткоїн-ETF. 4 березня BlackRock подала аналогічну заявку для свого Strategic Income Opportunities Fund (BSIIX).

Що відбувається з ETF

5 березня обсяг торгів щодо спотових біткоїн-ETF досяг нової історичної позначки – $10 млрд. Як зазначив аналітик Ерік Балчунас, попередній рекорд у цьому секторі був зафіксований 28 лютого, коли обсяг торгів щодо спотових біткоїн-ETF наблизився до $6 млрд.

За даними експертів, біткоїн-ETF iShares (IBIT) компанії BlackRock продемонстрував найбільший обсяг торгів – $3,7 млрд, тоді як Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) і Fidelity Wise Origin (FBTC) досягли позначок $2,8 млрд і $2 млрд відповідно.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто зберігає активи біткоїн-фондів

Сьогодні функції зберігача для емітентів спотових біткоїн-ETF виконує біржа Coinbase. У зв'язку з цим інший торговельний майданчик Kraken має намір створити свій кастодіальний сервіс з надання послуг емітентам біткоїн-ETF.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024