Глава Tether вважає, що всі компанії мають інвестувати у BTC

Глава Tether вважає, що всі компанії мають інвестувати у BTC

Біткоїн став зручним інвестиційним інструментом, після того як SEC схвалила спотові біткоїн-ETF, упевнений Паоло Ардоїно.

Незабаром більшість керуючих фондами усвідомлять потенціал біткоїна і дедалі частіше вводитимуть цей актив у свої інвестиційні портфелі. Про це заявив генеральний директор компанії Tether Паоло Ардоїно, повідомляє Coinotag.

На його думку, історичне рішення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалити спотові біткоїн-фонди зробило біткоїн досить зручним для досвідчених інвесторів.

Ардоїно вважає, що керуючі фондами стануть наступною групою, яка визнає потенціал біткоїна. Такі очікування засновані на схваленні спотових біткоїн-фондів у США. Ці ETF не лише розширили доступність біткоїна на традиційних інвестиційних ринках, а й здобули легітимність завдяки схваленню регулюючих органів.

Як зазначив Ардоїно, керуючі фондами можуть інвестувати у біткоїн близько 20% своїх активів. Це зрушення свідчить про тенденцію до того, що головний цифровий актив стає невід'ємною частиною диверсифікованих інвестиційних стратегій багатьох фірм.

Генеральний директор Tether наголосив, що публічні компанії, такі як Tesla та MicroStrategy, включили біткоїн у свої портфелі. Він сподівається, що поява спотових біткоїн-фондів ETF створить тенденцію до того, що більше компаній наслідуватимуть цей приклад, особливо в періоди політичної нестабільності.

Інвестиційна стратегія Tether

Tether оголосила, що збирається регулярно інвестувати в біткоїн. З цією метою вона почала переводити свої резерви стейблкоїнів у BTC і уникає державних боргових зобов'язань США. Вперше Tether придбав біткоїни у вересні 2022 року. Початкова покупка становила 33 980 BTC. Відтоді компанія регулярно купує біткоїни щокварталу. Друга за величиною покупка була здійснена у березні 2023 року – 15 915 BTC. Останню покупку в розмірі 8888 BTC здійснено наприкінці четвертого кварталу 2023 року. Згідно з останніми аудиторськими даними, емітент USDT має на своєму балансі біткоїни на $2,8 млрд.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Хто ще купує BTC

Крім Tether вкластися в біткоїн вирішила і популярна соціальна медіаплатформа Reddit. Рішення інвестувати у головний цифровий актив відображає впевненість Reddit у його довгостроковому потенціалі.

Регулярно купує біткоїни і MicroStrategy. Востаннє вона придбала 3000 BTC загальною вартістю $155 млн. Таким чином, запаси біткоїнів компанії досягли 193 000 монет.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024