Hut 8 будує великий дата-центр у Техасі

Hut 8 будує великий дата-центр у Техасі

Компанія розраховує витратити на новий майнінговий об'єкт $17 млн.

Майнінгова компанія Hut 8 розпочала будівництво дата-центру в Калберсоні, штат Техас. Орієнтовний хешрейт нового об'єкта – 3,6 EH/s, повідомила компанія на своїй сторінці у соцмережі X.

Згідно з підрахунками, будівництво об'єкта зі споживаною потужністю 63 МВт обійдеться приблизно на 40% дешевше порівняно з покупкою. Згідно з повідомленням компанії, нещодавні придбання вона зробила із розрахунку $460 000 за МВт. У разі будівництва власними силами фірма розраховує обійтися відповідними витратами у $275 000.

«Зокрема, для підприємства в окрузі Калберсон це означає, що ми очікуємо побудувати його за $17,3 млн або навіть менше. Замість приблизно $29 млн», – заявив CEO Hut 8 Ашер Генут.

У компанії також оголосили про перегляд своєї біткоїн-стратегії та збираються використовувати цифрові активи для фінансування стратегічних ініціатив. Конкретні рішення про продаж BTC, що зберігаються на балансі, прийматимуться в кожному конкретному випадку. Першим із них стане розширення в Калберсоні.

«Головним принципом нашої нової стратегії є продумане використання капіталу, щоб підтримувати стійкий баланс і позиціонувати себе для використання можливостей у міру їхнього виникнення», – зазначив Генут, нагадавши про майбутній халвінг.

Чорна смуга у житті Hut 8

У січні акції канадського майнера Hut 8 впали на 23%, з $9,3 до $7,1 через звіт компанії JCapital Research про деталі угоди щодо злиття з іншим майнером біткоїнів US Bitcoin (USBTC). Так, у звіті спливли «юридичні проблеми» американської компанії.

Крім того, JCapital стверджує, що генеральний директор USBTC Майкл Хо – нині головний стратег Hut – приховував свої відносини з промоутерами акцій під назвою Honig Group, яку Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) у 2019 році звинуватила в участі у «класичних шахрайських схемах».

Ще одне падіння акцій Hut 8 на 8% відбулося після виходу гендиректора Джеймі Левертона з компанії. Згодом на це місце призначений Ашер Генут, він був одним із засновників U.S. Bitcoin.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани на Техас

Раніше Hut 8 уклала проміжну угоду про створення іншої майнінг-локації в Техасі – в Седарвейлі. Угоду було укладено в межах процедури банкрутства Celsius Network.

Новий об'єкт розрахований на розміщення близько 66 000 майнерів потужністю понад 215 МВт і має на меті прискорити покриття фінансових зобов'язань перед кредиторами збанкрутілого кредитора Celsius.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024