Акції Hut 8 падають після звільнення гендиректорки

Акції Hut 8 падають після звільнення гендиректорки

Після звільнення Джеймі Левертон її місце зайняв співзасновник U.S. Bitcoin Corp Ашер Генут.

Акції майнінгової компанії Hut 8 впали на 8% 7 лютого, після того як генеральна директорка Джеймі Левертон покинула фірму. Про це повідомляє CoinDesk.

У компанії повідомили, що Левертон перебувала на посаді генерального директора упродовж трьох років. Тепер на це місце призначений Ашер Генут, він був одним із засновників U.S. Bitcoin Corp. (USBTC) і став президентом та директором Hut 8 у листопаді після злиття з USBTC.

«Злиття Hut 8 та US Bitcoin Corp. стало трансформаційним моментом для обох компаній. Зараз Hut 8 перебуває на переломному етапі, і ми вважаємо, що Ашер має унікальну кваліфікацію, аби прискорити наш шлях до лідерства на ринку», – йдеться у заяві голови ради директорів Hut 8 Білла Тая.

Звіт про злиття

18 січня компанія JCapital Research надала звіт, в якому стверджувалося, що злиття компанії Hut 8 з іншим майнером біткоїнів US Bitcoin (USBTC) може поставити інвесторів Hut 8 під загрозу.

Зокрема, аналітики з'ясували, що USBTC мав «юридичні проблеми» і що більшість акцій нещодавно об'єднаного майнера біткоїнів належить «нерозкритій пов'язаній стороні». Крім того, JCapital стверджує, що генеральний директор USBTC Майкл Хо – нині головний стратег Hut – приховував свої відносини з промоутерами акцій під назвою Honig Group, яку Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) у 2019 році звинуватила в участі у «класичних шахрайських схемах».

Результатом публікації звіту стало падіння акцій 18 січня Hut 8 на 23%, з $9,30 до $7,10.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Угода про злиття

Злиття компаній Hut 8 та US Bitcoin Corp. відбулося у вересні 2023 року, Верховний суд Британської Колумбії (Канада) остаточно ухвалив угоду. Об'єднана компанія отримала назву Hut 8 Corporation, а її акції отримали доступ до американської фондової біржі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024