Акції Hut 8 впали після публікації подробиць про злиття з US Bitcoin

Акції Hut 8 впали після публікації подробиць про злиття з US Bitcoin

Звіт під назвою The Coming HUT Pump and Dump опублікувала компанія JCapital Research.

Ціна акцій майнера Hut 8 знизилася 18 січня на 23%, з $9,30 до $7,10, через звіт компанії JCapital Research. Про це повідомляє Cointelegraph.

Зокрема, компанія JCapital Research випустила звіт під назвою The Coming HUT Pump and Dump, в якому стверджувалося, що злиття компанії Hut 8 30 листопада 2023 з іншим майнером біткоїнів US Bitcoin (USBTC) може поставити інвесторів Hut 8 під загрозу.

Компанія JCapital Research, яка на своєму сайті зізнається в упередженому ставленні до шорт-сайдів, взяла на приціл нещодавню угоду зі злиття вартістю $725 млн, заявивши, що USBTC мав «юридичні проблеми» і що більшість акцій нещодавно об'єднаного майнера біткоїнів належить «нерозкритій пов'язаній стороні».

«Ми виявили, що за USBTC стоять промоутери з історією юридичних проблем. За час свого недовгого існування USBTC, схоже, допустила дефолт за кредитом і виплатила два державних штрафи, один із яких – за порушення правил поводження з цінними паперами», – повідомили у JCapital.

Крім того, JCapital стверджує, що генеральний директор USBTC Майкл Хо – нині головний стратег Hut – приховував свої відносини з промоутерами акцій під назвою Honig Group, яку Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) у 2019 році звинуватила в участі у «класичних шахрайських схемах».

Що відомо про Hut 8

Компанія Hut 8 – одна з наймолодших майнінгових компаній, якій вдалося посісти лідерські позиції на ринку. Вона заснована 2017 року групою підприємців і фахівців у сфері блокчейну та криптовалют зі штаб-квартирою у Торонто (Канада).

У своїй діяльності Hut 8 намагається застосовувати відновлювані джерела енергії. Використання вітрової, сонячної та гідроелектроенергії дозволяє набагато знизити шкідливі викиди в атмосферу.

До 2025 року в планах у компанії стати вуглецево нейтральною. Це, своєю чергою, зменшить її залежність від традиційних, дорожчих джерел енергії.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Угода між Hut 8 та US Bitcoin

Відомо, що ще у вересні 2023 року Верховний суд Британської Колумбії (Канада) остаточно схвалив плани щодо злиття канадської Hut 8 з американською US Bitcoin, об'єднана компанія отримала назву Hut 8 Corporation, а її акції отримали доступ до американської фондової біржі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024