Майнер Hut 8 розширить бізнес у Техасі

Майнер Hut 8 розширить бізнес у Техасі

Майнінгова компанія візьме участь у процесі виплати компенсацій кредиторам Celsius.

Канадська майнінгова компанія Hut 8 уклала проміжну угоду про розробку нової майнінг-локації в Седарвейлі, штат Техас, в рамках процедури банкрутства Celsius Network. Про це повідомляє Cointelegraph.

Новий об'єкт розрахований на розміщення близько 66 000 майнерів потужністю понад 215 МВт та має подвійну мету. По-перше, він намагатиметься прискорити покриття фінансових зобов’язань перед кредиторами збанкрутілого кредитора Celsius.

По-друге, компанія розширюватиме бізнес з надання керованих послуг. Президент Hut 8 Ашер Генот підкреслив плани консолідації понад 895 МВт інфраструктури після початку експлуатації об'єкта.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Деталі угоди

Угода між Hut 8 та Celsius передбачає, що Hut 8 надаватиме комплексні послуги з розробки локації в Седарвейлі. Це охоплює різні етапи, від проєктування та інжинірингу до фінансового моделювання, управління будівництвом та логістичної координації.

Остаточні домовленості між Hut 8 та боржниками Celsius були досягнуті після того, як Celsius отримав дозвіл суду на перехід у власність кредиторів. Це є частиною ширшої стратегії з відшкодування коштів клієнтам. Очікується, що управління майнінговим бізнесом Celsius після банкрутства перейде до US Bitcoin Corp (USBTC), яка об'єдналася з Hut 8 в листопаді 2023 року.

Плани Celsius щодо виходу з банкрутства

Тим часом менеджмент Celsius планує реалізувати стратегію виходу з банкрутства. Компанія хоче зосередитися на майнінгу, а керуватиме нею консорціум Fahrenheit Group. У вересні кредитори проголосували за план, згідно з яким серед інвесторів розподілять близько $2 млрд у біткоїнах та криптовалютах. Цей план був схвалений судом у Нью-Йорку.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024