Кредитор Celsius виходить із банкрутства

Кредитор Celsius виходить із банкрутства

Нова компанія зосередиться на майнінгу, а керуватиме нею консорціум Fahrenheit Group.

Компанія Celsius виходить із банкрутства після того, як суд у Нью-Йорку схвалив план з виплат кредиторам. Про це повідомляє The Block.

«План підтверджується відповідно до розділу 1129 Кодексу про банкрутство», – йдеться у постанові судді, ухваленій у четвер, 9 листопада.

У вересні кредитори проголосували за план, згідно з яким серед інвесторів розподілять близько $2 млрд у біткоїнах та криптовалютах. Згідно з планом, нова компанія зосередиться на майнінгових операціях, а управляти нею буде Fahrenheit Group – консорціум, який купив у травні Celsius.

Нова компанія також має бути схвалена Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), а також що Celsius може бути ліквідована у разі невдачі з майнінгом.

Справа Celsius

У 2022 році компанія Celsius подала заяву про банкрутство, заборгувавши інвесторам мільярди доларів. У липні SEC подала до суду на Celsius та її колишнього генерального директора Алекса Машинського за те, що вони нібито залучили мільярди за допомогою шахрайських та незареєстрованих продажів «цінних паперів криптоактивів», неодноразово брехали інвесторам про фінансове становище Celsius і маніпулювали ціною власного токена компанії.

На нерухомість ексглави Celsius у США накладено арешт на підставі судового рішення. Машинський намагався виставити будинок на продаж за ціною $2,49 млн, але, зважаючи на все, продати не встиг. Судовий процес у кримінальній справі Машинського призначено на 17 вересня 2024 року.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Яка ще компанія може відродитися

Окрім Celsius відродити намагаються і біржу FTX. Перезапуск торгової платформи, про який говорять уже з квітня, стає дедалі реальнішим.

Зокрема, про рестарт біржі розповів глава SEC Гері Генслер, зазначивши, що FTX працюватиме вже з новим керівництвом. Колишнього її главу Сема Бенкмана-Фріда визнано судом винним за всіма сімома пунктами обвинувачення.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024