Ексголову Celsius судитимуть наступного року

Ексголову Celsius судитимуть наступного року

Алекса Машинського звинувачують у шахрайстві та змові з метою маніпулювання вартістю токена компанії.

Судовий процес у кримінальній справі колишнього генерального директора компанії Celsius Network Ltd. Алекса Машинського призначено на 17 вересня 2024 року. Про це повідомляє Bloomberg.

У липні Машинського звинуватили в шахрайстві з цінними паперами, шахрайстві з товарними операціями та змові з метою маніпулювання вартістю токена CEL. Його фірма збанкрутувала минулого року, маючи понад $1 млрд боргів.

У вівторок, 3 жовтня, на слуханнях в окружному суді США адвокати Машинського натякнули на свою стратегію захисту, заявивши, що вони розглядають питання про те, чи є криптовалюта цінним папером.

«Закон про те, що є цінним папером, мінливий», – сказав адвокат Роберт Френчман.

Справа Машинського

Колишнього CEO компанії Алекса Машинського було заарештовано вранці 13 липня 2023 року з правом вийти під заставу в $40 млн. Згодом Нью-йоркський суд заморозив активи Машинського. Крім того, на нерухомість ексглави Celsius в Остіні, штат Техас, придбану 10 червня 2021 року, також накладено арешт на підставі судового рішення. Машинський вже виставив будинок на продаж за ціною $2,49 млн, але, зважаючи на все, продати не встиг.

У вересні колишній топменеджер Celsius Роні Коен-Павон визнав себе винним у шахрайстві та погодився співпрацювати з прокуратурою у справі проти Машинського.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Поточна ситуація із Celsius

Кредитори у справі про банкрутство компанії Celsius Network підтримали план повернення $2 млрд у цифрових активах та розподілу капіталу через нову фірму NewCo.

Реорганізація відбувається відповідно до глави 11 Кодексу США про банкрутство.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024