Ексголову Celsius судитимуть наступного року

Ексголову Celsius судитимуть наступного року

Алекса Машинського звинувачують у шахрайстві та змові з метою маніпулювання вартістю токена компанії.

Судовий процес у кримінальній справі колишнього генерального директора компанії Celsius Network Ltd. Алекса Машинського призначено на 17 вересня 2024 року. Про це повідомляє Bloomberg.

У липні Машинського звинуватили в шахрайстві з цінними паперами, шахрайстві з товарними операціями та змові з метою маніпулювання вартістю токена CEL. Його фірма збанкрутувала минулого року, маючи понад $1 млрд боргів.

У вівторок, 3 жовтня, на слуханнях в окружному суді США адвокати Машинського натякнули на свою стратегію захисту, заявивши, що вони розглядають питання про те, чи є криптовалюта цінним папером.

«Закон про те, що є цінним папером, мінливий», – сказав адвокат Роберт Френчман.

Справа Машинського

Колишнього CEO компанії Алекса Машинського було заарештовано вранці 13 липня 2023 року з правом вийти під заставу в $40 млн. Згодом Нью-йоркський суд заморозив активи Машинського. Крім того, на нерухомість ексглави Celsius в Остіні, штат Техас, придбану 10 червня 2021 року, також накладено арешт на підставі судового рішення. Машинський вже виставив будинок на продаж за ціною $2,49 млн, але, зважаючи на все, продати не встиг.

У вересні колишній топменеджер Celsius Роні Коен-Павон визнав себе винним у шахрайстві та погодився співпрацювати з прокуратурою у справі проти Машинського.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Поточна ситуація із Celsius

Кредитори у справі про банкрутство компанії Celsius Network підтримали план повернення $2 млрд у цифрових активах та розподілу капіталу через нову фірму NewCo.

Реорганізація відбувається відповідно до глави 11 Кодексу США про банкрутство.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023