Схвалено план реорганізації Celsius

Схвалено план реорганізації Celsius

Кредитори дійшли консенсусу щодо компенсації збитків.

Кредитори у справі про банкрутство компанії Celsius Network підтримали план повернення $2 млрд у цифрових активах і розподілу капіталу через нову фірму. Про це повідомляє Cointelegraph.

План отримав значну підтримку, адже за нього проголосували понад 98% кредиторів. Однак остаточно затвердити план треба на слуханнях у Суді США з питань банкрутства Південного округу Нью-Йорка, запланованих на 2 жовтня.

План передбачає перерозподіл біткоїнів та інших цифрових активів на суму близько $2 млрд серед кредиторів Celsius та створення нової компанії під тимчасовою назвою NewCo. Реорганізація відбувається відповідно до Глави 11 Кодексу США про банкрутство.

Функції NewCo

NewCo буде керувати операціями з майнінгу біткоїнів, управлятиме іншими цифровими активами, монетизуватиме неліквідні активи та досліджуватиме нові можливості для бізнесу, що відповідають вимогам регуляторів.

Управління NewCo буде здійснюватися під наглядом Fahrenheit Group, що складається з осіб і організацій, пов'язаних з біткоїном та цифровими активами, в тому числі колишнього генерального директора Algorand Стівена Кокіноса, Arrington Capital, US Bitcoin Corp, Proof Group Capital Management і радника Arrington Capital Раві Каза.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Криза Celsius

Кредитор Celsius подав заяву про банкрутство за Главою 11 Кодексу США після того, як у червні минулого року повідомив про значні збитки, понесені під час ведмежого ринку. Станом на травень 2022 року компанія позичила клієнтам $8 млрд і акумулювала майже $12 млрд активів під управлінням. У вересні 2023 року Нью-йоркський суд заморозив активи колишнього гендиректора компанії Celsius Алекса Машинського, поки триває кримінальна справа, ініційована Міністерством юстиції.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023