Схвалено план реорганізації Celsius

Схвалено план реорганізації Celsius

Кредитори дійшли консенсусу щодо компенсації збитків.

Кредитори у справі про банкрутство компанії Celsius Network підтримали план повернення $2 млрд у цифрових активах і розподілу капіталу через нову фірму. Про це повідомляє Cointelegraph.

План отримав значну підтримку, адже за нього проголосували понад 98% кредиторів. Однак остаточно затвердити план треба на слуханнях у Суді США з питань банкрутства Південного округу Нью-Йорка, запланованих на 2 жовтня.

План передбачає перерозподіл біткоїнів та інших цифрових активів на суму близько $2 млрд серед кредиторів Celsius та створення нової компанії під тимчасовою назвою NewCo. Реорганізація відбувається відповідно до Глави 11 Кодексу США про банкрутство.

Функції NewCo

NewCo буде керувати операціями з майнінгу біткоїнів, управлятиме іншими цифровими активами, монетизуватиме неліквідні активи та досліджуватиме нові можливості для бізнесу, що відповідають вимогам регуляторів.

Управління NewCo буде здійснюватися під наглядом Fahrenheit Group, що складається з осіб і організацій, пов'язаних з біткоїном та цифровими активами, в тому числі колишнього генерального директора Algorand Стівена Кокіноса, Arrington Capital, US Bitcoin Corp, Proof Group Capital Management і радника Arrington Capital Раві Каза.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Криза Celsius

Кредитор Celsius подав заяву про банкрутство за Главою 11 Кодексу США після того, як у червні минулого року повідомив про значні збитки, понесені під час ведмежого ринку. Станом на травень 2022 року компанія позичила клієнтам $8 млрд і акумулювала майже $12 млрд активів під управлінням. У вересні 2023 року Нью-йоркський суд заморозив активи колишнього гендиректора компанії Celsius Алекса Машинського, поки триває кримінальна справа, ініційована Міністерством юстиції.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024