Перезапуск FTX стає дедалі реальнішим

Перезапуск FTX стає дедалі реальнішим

На покупку торговельного майданчика вже є три претенденти: компанії Bullish, Proof Group, а також венчурний фонд Tribe Capital.

Біржу-банкрута FTX можуть перезапустити, але вже з новим керівництвом. Про це заявив голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер, передає CNBC.

Це пролунало на тлі повідомлень, що компанія Bullish, якою керує експрезидент Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) Том Фарлі, входить до трійки претендентів на покупку FTX. Також біржу-банкрута хочуть купити компанія Proof Group та венчурний фонд Tribe Capital.

«Якби Том чи будь-хто інший захотів працювати в цій сфері, я б сказав: «Робіть це в межах закону. Зміцнюйте довіру інвесторів до того, що ви робите, та забезпечуйте належне розкриття інформації, а також не змішуйте ці функції», – заявив глава SEC.

Генслер додав, що його відомство ніколи не дозволило б NYSE управляти хедж-фондом і торгувати проти своїх членів або проти клієнтів на ринку. Він також заявив, що існуючі закони про цінні папери «дуже надійні та сильні» і потрібно лише забезпечити їхнє дотримання.

Варто також наголосити, що на заявах глави SEC курс FTT зріс на понад 50% за добу.

Ідея з перезапуском біржі

Вперше про «перезапуск FTX» або «перезавантаження 2.0» йшлося у травні, коли тимчасовий генеральний директор Джон Рей III подав рахунки. У квітні біржі вдалося відновити ліквідні активи на суму $7,3 млрд. Юристи, які представляють компанію, наголосили, що це можна розглядати як можливість перезапуску з можливим терміном у другому кварталі 2024 року.

Також про відродження біржі-банкрута говорили і наприкінці липня. FTX запропонувала розділити своїх кредиторів на групи, а також надала одній з них можливість поновити роботу торговельного майданчика із залученням сторонніх інвесторів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Розрахунок із кредиторами

Щоби розрахуватися із кредиторами, 3 листопада FTX звернулася до суду із запитом дозволити їй продати деякі ключові трастові активи вартістю близько $744 млн.

Боржники FTX вимагали, щоб інвестиційний консультант затвердив процедуру продажу активів. Вони також запропонували, щоб у процедурі продажу брав участь Комітет із ціноутворення, представлений зацікавленими сторонами.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024