Перезапуск FTX стає дедалі реальнішим

Перезапуск FTX стає дедалі реальнішим

На покупку торговельного майданчика вже є три претенденти: компанії Bullish, Proof Group, а також венчурний фонд Tribe Capital.

Біржу-банкрута FTX можуть перезапустити, але вже з новим керівництвом. Про це заявив голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер, передає CNBC.

Це пролунало на тлі повідомлень, що компанія Bullish, якою керує експрезидент Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) Том Фарлі, входить до трійки претендентів на покупку FTX. Також біржу-банкрута хочуть купити компанія Proof Group та венчурний фонд Tribe Capital.

«Якби Том чи будь-хто інший захотів працювати в цій сфері, я б сказав: «Робіть це в межах закону. Зміцнюйте довіру інвесторів до того, що ви робите, та забезпечуйте належне розкриття інформації, а також не змішуйте ці функції», – заявив глава SEC.

Генслер додав, що його відомство ніколи не дозволило б NYSE управляти хедж-фондом і торгувати проти своїх членів або проти клієнтів на ринку. Він також заявив, що існуючі закони про цінні папери «дуже надійні та сильні» і потрібно лише забезпечити їхнє дотримання.

Варто також наголосити, що на заявах глави SEC курс FTT зріс на понад 50% за добу.

Ідея з перезапуском біржі

Вперше про «перезапуск FTX» або «перезавантаження 2.0» йшлося у травні, коли тимчасовий генеральний директор Джон Рей III подав рахунки. У квітні біржі вдалося відновити ліквідні активи на суму $7,3 млрд. Юристи, які представляють компанію, наголосили, що це можна розглядати як можливість перезапуску з можливим терміном у другому кварталі 2024 року.

Також про відродження біржі-банкрута говорили і наприкінці липня. FTX запропонувала розділити своїх кредиторів на групи, а також надала одній з них можливість поновити роботу торговельного майданчика із залученням сторонніх інвесторів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Розрахунок із кредиторами

Щоби розрахуватися із кредиторами, 3 листопада FTX звернулася до суду із запитом дозволити їй продати деякі ключові трастові активи вартістю близько $744 млн.

Боржники FTX вимагали, щоб інвестиційний консультант затвердив процедуру продажу активів. Вони також запропонували, щоб у процедурі продажу брав участь Комітет із ціноутворення, представлений зацікавленими сторонами.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023