Клієнтам FTX запропонували перезапустити біржу

Клієнтам FTX запропонували перезапустити біржу

Одній із груп інвесторів запропонували об'єднати активи та «перезавантажити» майданчик, проте його робота буде недоступною у США.

Біржа FTX, що припинила своє існування, 31 липня запропонувала розділити своїх кредиторів на групи, а також надала одній з них можливість відновити роботу торговельного майданчика із залученням сторонніх інвесторів. Про це повідомляє CoinDesk.

У заяві уточнюється, що кредитори поділені на різні групи. До першої групи входять претенденти офшорної біржі FTX.com, яких компанія називає «клієнтами доткому», далі йдуть клієнти американської біржі («американські клієнти»), затим – клієнти її NFT-біржі, потім загальні незабезпечені вимоги, забезпечені вимоги та субординовані вимоги. До загальних вимог належать вимоги кредиторів або торгових партнерів Alameda, а до субординованих – податки та штрафи від неустойок.

Пріоритет цих вимог визначатиметься, і кожен клас отримає пропорційну виплату з того, що залишиться в пулі після завершення попереднього класу. Конкретний порядок виплат визначається після переговорів із заінтересованими сторонами.

Група «претендентів доткому» може об'єднати свої активи для створення так званої торгової компанії або «перезавантаженої» платформи, недоступної у США.

На можливе перезавантаження FTX натякали і раніше: у травні тимчасовий генеральний директор Джон Рей III подав рахунки, в яких йшлося про «перезапуск FTX» або «перезавантаження 2.0».

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Перезавантаження FTX

У квітні біржі FTX вдалося відновити ліквідні активи на суму $7,3 млрд. Юристи, що представляють компанію, зазначили, що це можна розглядати як можливість перезапуску в другому кварталі 2024 року. Однак останнім часом проти FTX, її дочірніх компаній та керівництва висунули майже 50 позовів на загальну суму близько $45 млрд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024