Клієнтам FTX запропонували перезапустити біржу

Клієнтам FTX запропонували перезапустити біржу

Одній із груп інвесторів запропонували об'єднати активи та «перезавантажити» майданчик, проте його робота буде недоступною у США.

Біржа FTX, що припинила своє існування, 31 липня запропонувала розділити своїх кредиторів на групи, а також надала одній з них можливість відновити роботу торговельного майданчика із залученням сторонніх інвесторів. Про це повідомляє CoinDesk.

У заяві уточнюється, що кредитори поділені на різні групи. До першої групи входять претенденти офшорної біржі FTX.com, яких компанія називає «клієнтами доткому», далі йдуть клієнти американської біржі («американські клієнти»), затим – клієнти її NFT-біржі, потім загальні незабезпечені вимоги, забезпечені вимоги та субординовані вимоги. До загальних вимог належать вимоги кредиторів або торгових партнерів Alameda, а до субординованих – податки та штрафи від неустойок.

Пріоритет цих вимог визначатиметься, і кожен клас отримає пропорційну виплату з того, що залишиться в пулі після завершення попереднього класу. Конкретний порядок виплат визначається після переговорів із заінтересованими сторонами.

Група «претендентів доткому» може об'єднати свої активи для створення так званої торгової компанії або «перезавантаженої» платформи, недоступної у США.

На можливе перезавантаження FTX натякали і раніше: у травні тимчасовий генеральний директор Джон Рей III подав рахунки, в яких йшлося про «перезапуск FTX» або «перезавантаження 2.0».

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Перезавантаження FTX

У квітні біржі FTX вдалося відновити ліквідні активи на суму $7,3 млрд. Юристи, що представляють компанію, зазначили, що це можна розглядати як можливість перезапуску в другому кварталі 2024 року. Однак останнім часом проти FTX, її дочірніх компаній та керівництва висунули майже 50 позовів на загальну суму близько $45 млрд.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023