Клієнтам FTX запропонували перезапустити біржу

Клієнтам FTX запропонували перезапустити біржу

Одній із груп інвесторів запропонували об'єднати активи та «перезавантажити» майданчик, проте його робота буде недоступною у США.

Біржа FTX, що припинила своє існування, 31 липня запропонувала розділити своїх кредиторів на групи, а також надала одній з них можливість відновити роботу торговельного майданчика із залученням сторонніх інвесторів. Про це повідомляє CoinDesk.

У заяві уточнюється, що кредитори поділені на різні групи. До першої групи входять претенденти офшорної біржі FTX.com, яких компанія називає «клієнтами доткому», далі йдуть клієнти американської біржі («американські клієнти»), затим – клієнти її NFT-біржі, потім загальні незабезпечені вимоги, забезпечені вимоги та субординовані вимоги. До загальних вимог належать вимоги кредиторів або торгових партнерів Alameda, а до субординованих – податки та штрафи від неустойок.

Пріоритет цих вимог визначатиметься, і кожен клас отримає пропорційну виплату з того, що залишиться в пулі після завершення попереднього класу. Конкретний порядок виплат визначається після переговорів із заінтересованими сторонами.

Група «претендентів доткому» може об'єднати свої активи для створення так званої торгової компанії або «перезавантаженої» платформи, недоступної у США.

На можливе перезавантаження FTX натякали і раніше: у травні тимчасовий генеральний директор Джон Рей III подав рахунки, в яких йшлося про «перезапуск FTX» або «перезавантаження 2.0».

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Перезавантаження FTX

У квітні біржі FTX вдалося відновити ліквідні активи на суму $7,3 млрд. Юристи, що представляють компанію, зазначили, що це можна розглядати як можливість перезапуску в другому кварталі 2024 року. Однак останнім часом проти FTX, її дочірніх компаній та керівництва висунули майже 50 позовів на загальну суму близько $45 млрд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024