FTX хоче продати активи на $744 млн

FTX хоче продати активи на $744 млн

Отримані кошти підуть на компенсації постраждалим клієнтам.

Збанкрутіла біржа FTX 3 листопада звернулася до суду із запитом дозволити їй продати деякі ключові трастові активи вартістю близько $744 млн, щоб розрахуватися з кредиторами. Про це повідомляє Cointelegraph.

Ці активи перебувають у трастах Bitwise ($53 млн) та Grayscale ($691 млн). Трасти виступають як інструмент, що дозволяє інвесторам отримати доступ до криптовалют без володіння активами.

Боржники FTX вимагали, щоб інвестиційний консультант затвердив процедуру продажу активів. Вони також запропонували, щоб у процедурі продажу брав участь Комітет із ціноутворення, представлений зацікавленими сторонами.

Остання вимога дебіторів FTX про продаж трастових активів надійшла після того, як раніше суд схвалив ліквідацію криптоактивів на суму близько $3,4 млрд. Тоді суд постановив продавати ці активи партіями по $50 і $100 млн, щоб уникнути демпінгового ефекту на ринку.

Що пропонують інвесторам

У середині жовтня компанія заявила про те, що досягла попередньої угоди з кредиторами. У межах запропонованого врегулювання клієнти біржі-банкрута можуть отримати понад 90% своїх активів. Мирової угоди вдалося досягти згідно з главою 11 у Суді США з питань банкрутства у штаті Делавер.

Імовірно, ці кошти мають виплатити до кінця другого кварталу 2024 року, якщо їх схвалить суд у справах про банкрутство. FTX планує розділити активи на три пули, зосередившись на активах, призначених для клієнтів FTX.com, клієнтів у США та загальному пулі інших активів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рішення суду щодо колишнього голови біржі

Між тим колишнього генерального директора FTX Сема Бенкмана-Фріда суд присяжних визнав винним за всіма семи пунктами обвинувачення.

Інші ключові керівники FTX визнали себе винними за різними пунктами обвинувачення та співпрацювали з урядом, надаючи свідчення проти колишнього керівника під час п'ятитижневого процесу.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024