FTX хоче продати активи на $744 млн

FTX хоче продати активи на $744 млн

Отримані кошти підуть на компенсації постраждалим клієнтам.

Збанкрутіла біржа FTX 3 листопада звернулася до суду із запитом дозволити їй продати деякі ключові трастові активи вартістю близько $744 млн, щоб розрахуватися з кредиторами. Про це повідомляє Cointelegraph.

Ці активи перебувають у трастах Bitwise ($53 млн) та Grayscale ($691 млн). Трасти виступають як інструмент, що дозволяє інвесторам отримати доступ до криптовалют без володіння активами.

Боржники FTX вимагали, щоб інвестиційний консультант затвердив процедуру продажу активів. Вони також запропонували, щоб у процедурі продажу брав участь Комітет із ціноутворення, представлений зацікавленими сторонами.

Остання вимога дебіторів FTX про продаж трастових активів надійшла після того, як раніше суд схвалив ліквідацію криптоактивів на суму близько $3,4 млрд. Тоді суд постановив продавати ці активи партіями по $50 і $100 млн, щоб уникнути демпінгового ефекту на ринку.

Що пропонують інвесторам

У середині жовтня компанія заявила про те, що досягла попередньої угоди з кредиторами. У межах запропонованого врегулювання клієнти біржі-банкрута можуть отримати понад 90% своїх активів. Мирової угоди вдалося досягти згідно з главою 11 у Суді США з питань банкрутства у штаті Делавер.

Імовірно, ці кошти мають виплатити до кінця другого кварталу 2024 року, якщо їх схвалить суд у справах про банкрутство. FTX планує розділити активи на три пули, зосередившись на активах, призначених для клієнтів FTX.com, клієнтів у США та загальному пулі інших активів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рішення суду щодо колишнього голови біржі

Між тим колишнього генерального директора FTX Сема Бенкмана-Фріда суд присяжних визнав винним за всіма семи пунктами обвинувачення.

Інші ключові керівники FTX визнали себе винними за різними пунктами обвинувачення та співпрацювали з урядом, надаючи свідчення проти колишнього керівника під час п'ятитижневого процесу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023