Найбільший іспанський банк запропонував нову біткоїн-послугу

Найбільший іспанський банк запропонував нову біткоїн-послугу

Клієнти Santander, які мають рахунок у Швейцарії, матимуть доступ до торгівлі BTC.

Santander Private Banking International, що входить до складу іспанського фінансового гіганта Banco Santander, пропонує заможним клієнтам з рахунками у Швейцарії торгівлю та інвестування в біткоїни. Про це повідомляє CoinDesk.

За словами представників Santander, кастодіальні послуги надаватиме безпосередньо сам банк. Поки що нововведення доступне лише деяким клієнтам організації та скористатися ним можна лише через персонального менеджера.

«Швейцарське регулювання, пов'язане з цифровими активами, є одним з перших і найбільш передових у світі, оскільки воно забезпечує ясність і комплексне нормативне середовище для наших клієнтів», – заявив керівник відділу криптовалют і цифрових активів Santander Джон Вілан.

Про банк Santander

Банку Santander вже понад 160 років, його клієнтами є 166 млн осіб. Приватний банк обслуговує 210 000 заможних клієнтів, а його активи та депозити становлять близько $315 млрд.

У 2022 році Santander Bank запустив торгівлю біткоїнами та криптовалютами в Бразилії. Крім того, банк високо оцінив можливості Lightning Network обробляти понад мільйон транзакцій за секунду, що у 100 разів перевищує показники платіжної системи Visa.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Які ще банки пропонують послуги зі зберігання BTC

Ще один банківський гігант із Німеччини Deutsche Bank уклав партнерство зі швейцарською компанією Taurus, щоби запропонувати своїм інституційним клієнтам послуги зі зберігання біткоїнів та криптовалют.

Схожі послуги своїм клієнтам запропонував швейцарський банк St. Galler Kantonalbank (SGKB). Для надання брокерських і депозитарних послуг з роботи із цифровими активами SGKB залучив швейцарський банк SEBA.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023