Найбільший банк Іспанії зацікавився Lightning Network

Найбільший банк Іспанії зацікавився Lightning Network

Santander оцінив можливості LN обробляти понад мільйон транзакцій на секунду.

За оцінками найбільшого банку Іспанії Santander, поданими 27 червня, Lightning Network здатна обробляти мільйони транзакцій за секунду, що у 100 разів перевищує показники платіжної системи Visa. Про це повідомляє Forbes.

Як повідомляється у звіті фінустанови, Lightning Network – це протокол другого рівня, побудований поверх мережі Біткоїна, який уможливлює миттєві та дешеві платежі у BTC. За поданими оцінками, LN обробляє понад мільйон транзакцій за секунду, порівняно із 20 000 традиційними платіжними системами, такими як VISA.

За словами гендиректора банку Джессі Шрейдера, Santander визнає потенціал Lightning, на відміну від інших компаній, які приймають її за потребою з метою дотримання законодавства.

Lightning Network не тільки швидше, а й дешевше

Аналітики з'ясували, що мережа Lightning не тільки в сотню разів швидша за традиційні платіжні системи, а й набагато економічніша. Наприклад, середня ставка комісії через Lightning Network становить лише 0,0029% від надісланої суми. Це у тисячу разів дешевше, ніж якщо скористатися системами Mastercard чи Visa.

Як відомо, застарілі платіжні мережі стягують комісію у розмірі близько 2–3% за транзакцію, що робить їх дорогим та незручним інструментом для бізнесу.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще впроваджує Lightning Network

Активно інтегрують Lightning Network і представники малого бізнесу. Наприклад, на Філіппінах понад 400 підприємств приймають плату за товари та послуги у BTC.

Однією із серйозних проблем, з якими стикається тутешній бізнес, є обмежена доступність способів оплати, оскільки кредитні картки стягують комісію до 3%. Це, власне, підштовхнуло філіппінців використовувати інноваційні методи оплати.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024