Малий бізнес на Філіппінах активно запроваджує LN

Малий бізнес на Філіппінах активно запроваджує LN

Завдяки інструментам компанії Pouch понад 400 малих підприємств зможуть приймати оплату за послуги та товари у біткоїнах.

На Філіппінах понад 400 малих підприємств зможуть приймати оплату за товари та послуги у BTC завдяки використанню інструментів компанії Pouch, що спеціалізується на біткоїн-платежах. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зазначається, що платформа орієнтована на обслуговування як маленьких магазинів, так і бутиків із готелями. Pouch використовує Lightning Network для більш швидких, доступних і зручних цифрових платежів. Через цей платіжний протокол клієнти можуть оплачувати покупки, скануючи QR-код продавця за допомогою будь-якого гаманця, а Pouch конвертує BTC у песо, переказуючи кошти безпосередньо на банківський рахунок продавця.

За словами CEO Pouch Ітана Роуза, однією із серйозних проблем, з якими стикається малий бізнес, є обмежена доступність способів оплати, оскільки кредитні картки стягують комісію до 3%. Зі зростанням числа користувачів інтернету та смартфонів на Філіппінах прийняття біткоїна як засобу платежу відкриває можливості для тих, хто не має кредитних карток або місцевої фіатної валюти, дозволяючи здійснювати покупки онлайн або в магазині.

Деякі місцеві підприємства на Боракаї, популярному серед туристів острові, вже впровадили біткоїн-платежі через Pouch. Ерілін Гастон, власниця ресторану Kasbar, наголосила на перевагах приймання біткоїна, заявивши, що це дозволило їй залучити ширшу клієнтську базу та збільшити продажі. Менеджер TIB Market Марсель Селфер високо оцінив зручність платіжного сервісу, зазначивши, що він є гарною альтернативою високим комісіям, які стягуються з користувачів кредитних карток.

Розширюючи свої послуги за межі Боракаю, в Pouch зазначили, що вони успішно залучили торговців у таких містах, як Себу, Думагете, Ілоїло та Баколод. Крім того, в Манілі такі заклади, як URBN QC, Draper Startup House та KosneyLand почали приймати біткоїн-платежі через Pouch. Компанія також пропонує функцію Batch Pay, що дозволяє власникам бізнесу миттєво надсилати платежі співробітникам, постачальникам та іншим одержувачам, спрощуючи процеси оплати.

Про компанію Pouch

Компанія Pouch заснована в серпні 2021 року Ітаном Роузом та Ентоні Де Луна. Вона спеціалізується на біткоїн-платежах з використанням технології Lightning Network.

Ітан Роуз – американський інженер-програміст, який застосував свої технічні знання для розв'язання проблеми відправлення та використання грошей у країні. Ентоні Де Луна – місцевий підприємець, який поділився власним досвідом ведення бізнесу на Філіппінах.

«LN – це не просто наш інструмент, це технологія, яка змінює світ, яка підвищує фінансову доступність та ефективність транскордонних платежів. Ми підключаємо філіппінську економіку до Lightning Network, щоб філіппінці могли безперешкодно працювати з цим глобальним платіжним стандартом, що розвивається», – кажуть творці Pouch.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Lightning Network у житті Філіппін

Платформа цифрових платежів Zebedee використала технологію Lightning Network, і тепер користувачі, зокрема з Філіппін, зможуть здійснювати транскордонні перекази. Zebedee – це платформа, що дозволяє користувачам заробляти біткоїни, граючи в ігри, слухаючи подкасти та переглядаючи контент в інтернеті.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024