Японський інвестиційний банк зацікавився біткоїном

Японський інвестиційний банк зацікавився біткоїном

Інституційні клієнти з азійської країни отримають розширений доступ до вкладення капіталу в BTC.

Laser Digital, дочірня компанія керуючого активами Nomura з капіталом у $500 млрд, представила новий біткоїн-фонд Bitcoin Adoption Fund для інституційних клієнтів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Новостворений фонд пропонує тільки довгострокові інвестиції в біткоїн, намагаючись виділитися як економічно ефективний і безпечний інвестиційний інструмент для інституціоналів. Щоб забезпечити зберігання активів фонду, Laser Digital співпрацює з Komainu, провідною компанією в галузі регульованих депозитарних рішень для інституційних інвесторів у цифрові активи.

Очолює Laser Digital Asset Management Себастьян Гульєтта, колишній головний науковий директор Nomura з більш ніж 25-річним досвідом роботи в галузі системних інвестиційних стратегій, деривативів та макротрейдингу.

«Технології є ключовим фактором глобального економічного зростання і трансформують значну частину економіки з аналогової в цифрову. Біткоїн є одним з факторів, що сприяють цим довготривалим трансформаційним змінам, а довгострокове інвестування у біткоїн пропонує клієнтам рішення, яке дозволить їм вловити цю макротенденцію», – зазначає Гульєтта.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Біткоїн-регулювання у Японії

Агентство фінансових послуг (FSA) Японії розробило поправки до правил оподаткування, які мають звільнити Біткоїн-компанії від сплати податку на нереалізований прибуток. Нововведення, що заплановано на 2024 рік, покликані знизити податкове навантаження та поліпшити нормативне середовище, що зрештою позитивно позначиться на розвитку інноваційних і технологічних підприємств, які працюють з біткоїном.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023