Японський інвестиційний банк зацікавився біткоїном

Японський інвестиційний банк зацікавився біткоїном

Інституційні клієнти з азійської країни отримають розширений доступ до вкладення капіталу в BTC.

Laser Digital, дочірня компанія керуючого активами Nomura з капіталом у $500 млрд, представила новий біткоїн-фонд Bitcoin Adoption Fund для інституційних клієнтів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Новостворений фонд пропонує тільки довгострокові інвестиції в біткоїн, намагаючись виділитися як економічно ефективний і безпечний інвестиційний інструмент для інституціоналів. Щоб забезпечити зберігання активів фонду, Laser Digital співпрацює з Komainu, провідною компанією в галузі регульованих депозитарних рішень для інституційних інвесторів у цифрові активи.

Очолює Laser Digital Asset Management Себастьян Гульєтта, колишній головний науковий директор Nomura з більш ніж 25-річним досвідом роботи в галузі системних інвестиційних стратегій, деривативів та макротрейдингу.

«Технології є ключовим фактором глобального економічного зростання і трансформують значну частину економіки з аналогової в цифрову. Біткоїн є одним з факторів, що сприяють цим довготривалим трансформаційним змінам, а довгострокове інвестування у біткоїн пропонує клієнтам рішення, яке дозволить їм вловити цю макротенденцію», – зазначає Гульєтта.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Біткоїн-регулювання у Японії

Агентство фінансових послуг (FSA) Японії розробило поправки до правил оподаткування, які мають звільнити Біткоїн-компанії від сплати податку на нереалізований прибуток. Нововведення, що заплановано на 2024 рік, покликані знизити податкове навантаження та поліпшити нормативне середовище, що зрештою позитивно позначиться на розвитку інноваційних і технологічних підприємств, які працюють з біткоїном.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024