В Японії послаблять податковий тиск на Біткоїн-компанії

В Японії послаблять податковий тиск на Біткоїн-компанії

Зміни до Податкового кодексу мають бути внесені у 2024 році. Вони звільнять Біткоїн-індустрію від сплати податку на нереалізований прибуток.

В Японії Агентство фінансових послуг (FSA) розробило поправки до системи оподаткування, які мають звільнити Біткоїн-компанії від сплати податку на нереалізований прибуток. Про це повідомляє Coinpost.

Відповідно до повідомлень із пояснювальної записки, ці нововведення заплановано на 2024 рік. Вони покликані знизити податкове навантаження та поліпшити нормативне середовище, що зрештою позитивно позначиться на розвитку інноваційних і технологічних підприємств, які працюють з біткоїном.

Згідно із сьогоднішніми нормами, такі компанії зобов'язані сплачувати податок на нереалізований прибуток, що обчислюється від балансової вартості цифрових активів, наприкінці кожного фінансового року. При цьому в більшості юрисдикцій компанії сплачують подібні збори лише у разі продажу чи обміну цифрових активів на фіат.

Діючі норми Податкового кодексу неодноразово критикували представники місцевої Біткоїн-спільноти.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Моделі регулювання Біткоїн-індустрії

Сьогодні дедалі більше країн приділяють увагу питанню регулювання, впроваджуючи можливість оплати BTC у різні сфери.

Так, аналітики виділяють п'ять моделей регулювання Біткоїна: репресивна (Болівія, Бангладеш), консервативна (Китай), ліберальна (ЄС, Україна, США), легальний обіг (Швейцарія, Японія та ін.), дозвільна, за якої біткоїн визнається законним засобом платежу (Сальвадор).

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024