В Японії послаблять податковий тиск на Біткоїн-компанії

В Японії послаблять податковий тиск на Біткоїн-компанії

Зміни до Податкового кодексу мають бути внесені у 2024 році. Вони звільнять Біткоїн-індустрію від сплати податку на нереалізований прибуток.

В Японії Агентство фінансових послуг (FSA) розробило поправки до системи оподаткування, які мають звільнити Біткоїн-компанії від сплати податку на нереалізований прибуток. Про це повідомляє Coinpost.

Відповідно до повідомлень із пояснювальної записки, ці нововведення заплановано на 2024 рік. Вони покликані знизити податкове навантаження та поліпшити нормативне середовище, що зрештою позитивно позначиться на розвитку інноваційних і технологічних підприємств, які працюють з біткоїном.

Згідно із сьогоднішніми нормами, такі компанії зобов'язані сплачувати податок на нереалізований прибуток, що обчислюється від балансової вартості цифрових активів, наприкінці кожного фінансового року. При цьому в більшості юрисдикцій компанії сплачують подібні збори лише у разі продажу чи обміну цифрових активів на фіат.

Діючі норми Податкового кодексу неодноразово критикували представники місцевої Біткоїн-спільноти.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Моделі регулювання Біткоїн-індустрії

Сьогодні дедалі більше країн приділяють увагу питанню регулювання, впроваджуючи можливість оплати BTC у різні сфери.

Так, аналітики виділяють п'ять моделей регулювання Біткоїна: репресивна (Болівія, Бангладеш), консервативна (Китай), ліберальна (ЄС, Україна, США), легальний обіг (Швейцарія, Японія та ін.), дозвільна, за якої біткоїн визнається законним засобом платежу (Сальвадор).

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023