З Coinbase вивели понад $600 млн

З Coinbase вивели понад $600 млн

Користувачі почали активно виводити з біржі кошти на тлі тиску на торгові майданчики з боку SEC, який посилився.

Трейдери вивели з біржі Coinbase понад $600 млн після того, як Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала позови до суду проти централізованих торгових майданчиків. Відповідні дані подає аналітична компанія Nansen.

Спочатку 5 червня на тлі новин про судові розгляди SEC щодо Binance із Coinbase вивели близько $450 млн протягом години, потім відтік коштів стабілізувався. Виведення коштів активізувалося наступного дня, коли стало відомо про позов SEC проти Coinbase.

За цей період трейдери вивели цифрові активи на $1,38 млрд, що протиставляється депозитам на $771 млн.

SEC проти централізованих бірж

6 червня SEC подала позов проти біржі Coinbase, звинувативши її у незаконній торгівлі незареєстрованими цінними паперами. Регулятор також побачив порушення щодо послуг стейкінгу, які надає торговий майданчик. У Coinbase ніяк не прокоментували ситуацію.

Схожі звинувачення напередодні SEC висунула проти біржі Binance, а також проти її американського підрозділу та CEO Чанпена Чжао. Зокрема, майданчик звинуватили у порушенні законодавства про торгівлю активами та цінними паперами.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

SEC проти майнерів

Минулого місяця SEC вручила вже другу повістку до суду американському майнінговому гіганту Marathon Digital у зв'язку із розслідуванням його роботи в Монтані. Перше повідомлення від SEC Marathon Digital отримав у листопаді 2021 року. Компанію запідозрили у порушенні федерального закону про цінні папери. Є ймовірність, що повідомлення передує повноцінному позову.

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024