З Coinbase вивели понад $600 млн

З Coinbase вивели понад $600 млн

Користувачі почали активно виводити з біржі кошти на тлі тиску на торгові майданчики з боку SEC, який посилився.

Трейдери вивели з біржі Coinbase понад $600 млн після того, як Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала позови до суду проти централізованих торгових майданчиків. Відповідні дані подає аналітична компанія Nansen.

Спочатку 5 червня на тлі новин про судові розгляди SEC щодо Binance із Coinbase вивели близько $450 млн протягом години, потім відтік коштів стабілізувався. Виведення коштів активізувалося наступного дня, коли стало відомо про позов SEC проти Coinbase.

За цей період трейдери вивели цифрові активи на $1,38 млрд, що протиставляється депозитам на $771 млн.

SEC проти централізованих бірж

6 червня SEC подала позов проти біржі Coinbase, звинувативши її у незаконній торгівлі незареєстрованими цінними паперами. Регулятор також побачив порушення щодо послуг стейкінгу, які надає торговий майданчик. У Coinbase ніяк не прокоментували ситуацію.

Схожі звинувачення напередодні SEC висунула проти біржі Binance, а також проти її американського підрозділу та CEO Чанпена Чжао. Зокрема, майданчик звинуватили у порушенні законодавства про торгівлю активами та цінними паперами.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

SEC проти майнерів

Минулого місяця SEC вручила вже другу повістку до суду американському майнінговому гіганту Marathon Digital у зв'язку із розслідуванням його роботи в Монтані. Перше повідомлення від SEC Marathon Digital отримав у листопаді 2021 року. Компанію запідозрили у порушенні федерального закону про цінні папери. Є ймовірність, що повідомлення передує повноцінному позову.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023