З Coinbase вивели понад $600 млн

З Coinbase вивели понад $600 млн

Користувачі почали активно виводити з біржі кошти на тлі тиску на торгові майданчики з боку SEC, який посилився.

Трейдери вивели з біржі Coinbase понад $600 млн після того, як Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала позови до суду проти централізованих торгових майданчиків. Відповідні дані подає аналітична компанія Nansen.

Спочатку 5 червня на тлі новин про судові розгляди SEC щодо Binance із Coinbase вивели близько $450 млн протягом години, потім відтік коштів стабілізувався. Виведення коштів активізувалося наступного дня, коли стало відомо про позов SEC проти Coinbase.

За цей період трейдери вивели цифрові активи на $1,38 млрд, що протиставляється депозитам на $771 млн.

SEC проти централізованих бірж

6 червня SEC подала позов проти біржі Coinbase, звинувативши її у незаконній торгівлі незареєстрованими цінними паперами. Регулятор також побачив порушення щодо послуг стейкінгу, які надає торговий майданчик. У Coinbase ніяк не прокоментували ситуацію.

Схожі звинувачення напередодні SEC висунула проти біржі Binance, а також проти її американського підрозділу та CEO Чанпена Чжао. Зокрема, майданчик звинуватили у порушенні законодавства про торгівлю активами та цінними паперами.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

SEC проти майнерів

Минулого місяця SEC вручила вже другу повістку до суду американському майнінговому гіганту Marathon Digital у зв'язку із розслідуванням його роботи в Монтані. Перше повідомлення від SEC Marathon Digital отримав у листопаді 2021 року. Компанію запідозрили у порушенні федерального закону про цінні папери. Є ймовірність, що повідомлення передує повноцінному позову.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024