SEC подала позов проти Coinbase

SEC подала позов проти Coinbase

У американського регулятора виникли претензії ще до однієї великої біржі.

Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) 6 червня подала позов до Федерального суду Нью-Йорку проти біржі Coinbase. Регулятор звинувачує платформу у незаконній торгівлі незареєстрованими цінними паперами, повідомляє Bloomberg.

Регулятор розширив перелік монет, що він вважає незареєстрованими цінними паперами, на понад 10 одиниць у порівнянні з позовом до Binance. SEC також вбачає чималі порушення щодо послуг стейкінгу, що надавалися на біржі.

Представники Coinbase поки що не надали офіційного коментаря у відповідь на обвинувачення регулятора. Біткоїн, на відміну від більшості альткоїнів, SEC класифікує як товар, а не цінний папір.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Позов проти Binance

Учора SEC подала позов проти найбільшої біржі з торгівлі цифровими активами Binance, а також проти її підрозділу Binance.US та гендиректора Чанпена Чжао. Головне обвинувачення полягає у порушенні норм США щодо торгівлі активами. На думку SEC, Binance також винна у незаконній торгівлі цінними паперами.

У відповідь Binance розкритикувала підхід SEC до класифікації цифрових активів. Платформа декларує захист коштів клієнтів, але лише протягом доби було виведено активів на понад $700 млн.

Колапс FTX

Поточна криза найбільших бірж є найбільшою з листопада минулого року, коли заяву про банкрутство подала біржа FTX. Її крах був викликаний недостатнім обсягом резервів і нецільовим використанням коштів клієнтів через пов’язані з біржею компанії (насамперед Alameda Research).

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024